Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet az, hogy a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, hogy a szép nők futás után, izzadtan is isteni illatot árasztanak magukból?

Figyelt kérdés

Feromonok?

Én férfiként, ha futok, utána nincs kellemes illatom. Úgy értem, nem vagyok büdös, de nem is illatos. Rendre szoktam érezni, ha szembe fut velem a nő, elhúz mellettem, és bahhh, olyan finom illata van, hogy menten erekcióm lenne. 🙂


Kort is, nemet is!



2019. júl. 12. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Elárulok egy szupertitkos női praktikát: dezodor és parfüm.

Szívesen. :)

2019. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszönöm. 😁👍
2019. júl. 12. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Biztos vagyok benne, hogy túlzol, legalábbis magamon szoktam érezni, hogy el kéne egy zuhany.

Amúgy dezodort használok, de azt a férfiak is szoktak használni.


20/L

2019. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Rendszeres tisztálkodás, jó dezodor és parfüm.

A friss izzadság nem büdös.

2019. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mint az első válaszoló , dezodor és parfüm

33/N

2019. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Aki tetszik neked annak nem találod kellemetlennek az izzadt illatát sem.
2019. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lazy Lover ***** válasza:
96%
úgyan olyan büdösek mint a többi csak szépnek látod őket és nem érzed
2019. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A friss izzadtság teljesen jó illatú, pl alvás után érezni vagy bármilyen testmozgás :) De a nejlon ruha, meg a ritka zuhi, az már nem jó. A párom is jó illatú alvás után pedig férfi.
2019. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom te milyen nőkkel találkozol, de nekem futas, edzés után baromira nincs kellemes illatom. Izzadok, nem kellemesen:D
2019. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vedd le a rózsaszín szemüveget, edzés után majd megfulladok a női öltözőben a bűztől. És ha még látnád a női vécéket.. ;D
2019. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!