Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Alapjaba veve szep vekonyak a combjaim, de miota edzek, azota nagyon felpuffadtak. De a csipom meg nem olyan gombolyu, inkabb ilyen elol deszka hatul lec alakom van

Figyelt kérdés
A cmobom viszont nagyon zavar hogy igy megpuffadt, de nem szeretnem abba hagyni az edzest. Egyreszt mert tok szeretem, masreszt meg elvesztem a popsim. Kezdjek el futni? Most raalltam megint a kemeny dietara.

2017. febr. 14. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a jó viharba tud a combod PUFFADNI?
2017. febr. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
a baj forrását a fejedben keresd ! Először is a vékony comb NEM SZÉP ! Másodszor, ha tényleg puffadás van a combodban (erősen kétlem) akkor az sérülés lesz, amit a helytelen gyakorlat elvégzés okozhat. Kérj meg valakit, aki ért hozzá, hogy segítsen helyesen végezni a gyakorlatokat !
2017. febr. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hogy elöl deszka hátul léc "alakod" van (bár én nem nevezném az ilyet "alaknak"), az egyetlen értékelhető a pálcika combjaid utána a "felpuffadt", azaz annál a pálcikánál egy kicsit jobb combod lett, de ez se tetszik neked :D

Ébresztőőőő!! Nem kellene csofingerre fogyasztanod és halálra éheztetned magad!!

2017. febr. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az egészet nem értem :S

Mi az, hogy felpuffadt a combod?

Az edzéstől eltűnt a popsid??? Nekem attól lett kerekebb.

Futás??? Na attól fog teljesen eltűnni a feneked.

Valamit rosszul csinálsz.

Kérdezz megy egy edzőt.

És ez az egész miért a paleo topikban van???

2017. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg felszedtél némi combizmot az edzés hatására.


Ha az edzéstől nőtt a combod akkor teljesen értelmetlen diétáznod. Csak a nehezen megszerzett izomtömeged fog leépülni tőle, és az se okvetlen a lábadról.


Helytelen étrend sport mellett is okozhat zsírlerakódást, de akkor az edzés elkezdése előtt is kellett volna hízz.


(Amúgy ha sportolsz, az étrendeden is érdemes változtatni. Több fehérje, kevesebb szénhidrát, és könnyebben leszel sportos alakú. A szuper sztárdiétákat nagyívben kerüld. Érdemes szakirodalmat olvasni, vannak jó tanácsok.)


Ha aránytalanul nagy a combizom növekedésed a tested többi izmához képest akkor inkább mozgás- vagy gyakorlatformát válts (nem írtad milyen edzésre jársz). Pl olyat válassz ami a fenékizmod terheli jobban, így az hozzá fog gömbölyödni a combodhoz. A testeden mindig ott növekszik az izomtömeg ahol terheled.


Személyes véleményem szerint meg egy női láb nem lehet TÚL izmos :)

2017. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!