Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők szemében gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szemében gáz ha egy férfi pszichológushoz jár?

Figyelt kérdés

Mindenkinek lehetnek olyan problémái amiken egyedül nem, vagy nehezen tud átlendülni. Legyen az egészség, üzlet, sport akármi.


Ilyen esetben aki pszichológus segítségét kéri az a nők szemében gyenge ember, vagy teljesen rendben van?



2019. júl. 13. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Az értelmesen gondolkodók szemében ez egyáltalán nem gáz.


Pont hogy a normális embereknek van szüksége pszichológusra, ugyanis az ő gondjukon lehet segíteni. A reménytelen eseteken a pszichológus sem tud segíteni, azok nem is járnak oda, mert betegség belátási tudatuk sincsen.

2019. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen rendben van. Az már jó, ha valaki felismeri, hogy segítségre van szüksége.
2019. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Számomra nem gáz. De ha gyógyszert is szed, az nálam kizáró ok.
2019. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem gáz, bárkivel, bármikor történhet valami, ahogy te is írtad, amikor kell egy pszichológus segítsége.

Nem szégyen segítséget kérni, sőt.

2019. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Nem ! Főleg ha flórához jár :-D
2019. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi az oka?
2019. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Szerintem is inkább csak jó, hogy felismerte a problémát, és próbál ellene tenni.
2019. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Inkább az gáz, ha mindenki szerint problémái vannak, csak ő nem látja így.

Aki nem tesz pl. az addikciója ellen, azt nem partiképes, azt nem választják.

2019. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az én szememben egyáltalán nem gáz.
2019. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam előny. Én is jártam, tudom, hogy mennyire képes megváltoztatni egy terápia az ember hozzáállását a problémákhoz, konfliktusokhoz, ami kimondottan jót tesz az emberi kapcsolatoknak. Plusz tudom, hogy mekkora erő kell szembenézni a problémáinkkal, ez egyáltalán nem gyengeség, sőt!
2019. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!