Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzer pasiként érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer pasiként érdemes lenne női pszichológushoz mennem és összekötni a kötelezőt a hasznossal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy kis lelki problémám, önértékelési zavarom (bár szerintem nagyon is van rá okom) és arra gondoltam, hogy keresek egy csinos női pszichológust és amellett, hogy segít rendbe tenni a lelkemet még egy nő társaságában is eltölthetek egy kellemes órát. Utóbbi azért is lenne jó, mert alapból nem is vagyok kapcsolatban nőkkel kommunikáció szinten sem és a közérzetemen már az is hatalmasat javítana, ha csak szimplán nőkkel élőben beszélgethetnék.

2017. febr. 4. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Hantenyleg ennyi lenne amit leirtál, akkor simán megéri. Ha viszont azt reméled, hogy időközben beléd szeret, akkor felejtsd el, nem hollywoodi filmben élsz.
2017. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%

Qrva szánalmas, de csináld.


Annyira nem érdemel életet, akinek egy punci közelsége ekkora jelentőséggel bír. Naponta halnak meg erős emberek, kisgyerekek, akik harcolnak az életükért, te meg biztos megéred a kilencvent.

2017. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Abszolút nem. Nekem már az is elég lenne, ha szimpatikus (ezalatt nem szexis, hanem kedves és nőies) csajokkal/nőkkel beszélgethetnék (akárhol), mert jó hatással vannak a közérzetemre.
2017. febr. 4. 12:55
 4/12 A kérdező kommentje:

Az előző válaszom az első kommentelőnek ment.

#2: Csak azok akik naponta halnak meg, lehet előtte sok-sok évig heti rendszerességgel volt részük szexuális együttlétben és tartalmasan élték addigi életüket, nekem meg még abban sincs részem, hogy egy kellemeset beszélgessek egy lánnyal.

2017. febr. 4. 12:58
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Pszichológushoz azért érdemes menni, hogy rendbe tegye a fejedben lévő zűrzavart. Ha nőkkel akarsz egy társaságban lenni, akkor inkább erre szakosodott nők társaságát kéne keresned. Röhej, de árban körülbelül azonos szinten vannak.
2017. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
A pszichológus nem azért van hogy megoldja az emberek helyett a problémáit, hanem hogy segítsen nekik abban hogy talpra tudjanak állni. Ha neked nem ez a célod, hanem csak úgymond ki akarod használni a helyzetet, az gáz. Meg nem is fog menni, mert egy szakember a problémádat akarja majd feltárni és nem csak csevegni veled.
2017. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Úristen, bszástól jobb lennél? Mekkora egy féreg vagy.
2017. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Pszichologusok 6-8ezer ft/óra körül kezdődnek, egy tizesért lenne, aki le is szopna máshol. De ahogy feljebb fogalmazol, neked tényleg kéne egy pszichológus.
2017. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Egy nagyon szép nőhöz járok pszichológushoz (én is nő vagyok), kedves, aranyok 30as, nagyon jó a szakmájában, de közben nagyon távolságtartó, pl magázódunk. Nem hiszem, hogy erre lenne szükséged, ha a cél az, hogy nőkkel társalogj.
2017. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2017. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!