Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Együtt lennétek olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lennétek olyan férfival, aki elmondása szerint nem tud szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Soha nem érzett még valódi szerelmet, csak fellángolást.
2019. júl. 15. 12:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Inkább visszakérdezek: mégis mi a lótuszért lennék együtt ilyen emberrel? :D
2019. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Hány év élettapasztalattal tette ezt a kijelentést?
2019. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha ezt mondta, azt csak azért tette mert nem akar tőled semmi komolyat, csak dugni párszor. Mondjuk legalább nem hiteget... De ilyen nincs, csak kamuzik.
2019. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hosszú távú kapcsolatot akar, csak azok voltak neki eddig is. De beléjük sem volt szerelmes. 34 éves egyébként.
2019. júl. 15. 12:42
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem.

Ha csak belém nem tud szerelmes lenni, akkor sem.

2019. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Akkor én is kihagynám.
2019. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Mi a búbánatos istennyilának akarna hosszútávú kapcsolatot, ha nem tud szerelmes lenni?

Egy ilyen beszélgetés után tuti, hogy nem gondolnám épnek. :D

2019. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
Bocsi kérdező, de mindent elhiszel neki? Hát én nem hinném el, hogy az eddigi hosszú kapcsolataiban nem volt szerelmes. Mindig, minden nő tűrte, hogy egy nem szerelmes kapcsolatban éljen hosszú ideig? Na neee
2019. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az miért lenne jó neki, ha erről hazudna. Ha be akarna etetni, akkor sokkal inkább azt hazudná, h szerelmes belém (is), nem? De ezek szerint vannak ilyen nők, még ha nem is sokan (2-ről beszélünk összesen).
2019. júl. 15. 13:06
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

en nem tudom hogy ki hogyan mukodik,de hogy a fenebe lehet valaki minden parjaba szerelmes? mert szerintem sehogy.. egy ember eleteben max 1-2x lehet szerelmes ugy isten igazabol..de attol meg szerethet es tisztelhet tobb partnert is,amikbe nem szerelmes... nehogy azt hidd,hogy ha valakivel osszejossz,es jol erzitek magatokat,az mar szerelem.. a szerelem az rohadt ritka,es csak azok dobigaloznak ezzel a kifejezessel,akik soha eletukben nem voltak azok.

A ferfi legalabb oszinte volt...nem volt meg eddig szerelmes.. persze ez nem jelenti azt,hogy nem tud az lenni. Attol amiert nem erzi azt a rozsaszin kodot,az nem jelenti azt,hogy nem tudtok hosszutavon nagyon jol mukodni,es nem jelenti azt hogy nem szerethet teged meg az eletenel is jobban...

2019. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!