Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Együtt lennétek olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lennétek olyan férfival, aki elmondása szerint nem tud szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Soha nem érzett még valódi szerelmet, csak fellángolást.
2019. júl. 15. 12:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%

Ez egy kamu duma.

Jó vagy nála, de akibe Ő szerelmes tudna lenni, azok leszarják... :D

Így aztán te vagy neki az örök második...

2019. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
Csak nézz körül egy átlag strandon milyen pocakos férfiak feszítenek szégyentelenül mini fecskében és tolják befele a lángosokat. Mintha legalábbis ők hordták volna ki azt a 3 gyereküket (vagy épp most hordanák ki egyszerre...) nem pedig az asszony.
2019. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
6%
12.: igen, ezt az egyik szomszédos kerdesre akartam írni bocsi :D
2019. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy te vagy a csaj és neked mondta. Akkor azért mondta, hogy előre közölje, ne is számíts komoly dolgokra. Hosszú távon lehet dugni is, mellette meg összejön a "szerelem", csak mással.
2019. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Két dolog lehet: volt ő szerelmes, csak nincs túl rajta, akkor se ha 10 éves a sztori és te csak szamár lehetsz ló helyett. Vagy valóban nem tud szerelmes lenni, akkor meg egy érzelmileg sérült ember, akinek a gyerekkorában sérült az anyjához való kötődése. A férjem is ilyen. Ő nem mondta azt, hogy sose volt szerelmes, de ahogy elmesélte azt az egy-két futó kalandját, ami volt neki előttem, rájöttem, hogy soha senki nem hagyott mély nyomot az életében. Érzett kisebb szerelemféleségeket, de nincs egy kiemelkedő lány se az életében. Volt, akivel egy évig barátkozott, mindenhova együtt mentek, de a csajnak barátja volt, aztán rájött, hogy szerelmes a lányba, de a barátja miatt nem lett semmi. Volt egy fél éves szexkapcsolata, ami csak úgy kihűlt. Volt még egy lány, akivel többet szeretett volna, de a lány talált mást magának egy-két menet után. Gondolom nem tetszett neki az albérleti szoba. De olyan igazán egyik után sem bánkódott, úgy lépett túl rajtuk, hogy biztosan tudom, soha egyikbe se volt igazán szerelmes. Velem képes volt 3órán át szenvedélyesen csókolózni és a képembe vágni, hogy nem szerelmes belém, de ő sose volt első látásra szerelmes, nála ez később szokott kialakulni. Kb. fél év múlva mondta azt, hogy szerelmes belém, de az a helyzet, hogy nagyon hamar belekényelmesedett ebbe a szerelembe, ha az is volt, amit érzett. Nagyon megalázó módon bánt velem, természetesnek vett, mint a levegőt, és volt, hogy más lányok, más fiatalok közelében levegőnek nézett. Négyszemközt imádott, figyelmes volt, a szex is tele volt érzelemmel,szeretgetéssel, összebújással. Mégse voltam igazán boldog, mert nem vállalt fel minden helyzetben. Ettől függetlenül együtt maradtunk. Együtt lehet élni egy ilyen emberrel, de túl nagy boldogságra ne számíts. Viszont mivel nem egy szerelmes típus, attól se kell rettegned, hogy olyan könnyen elszeretik tőled. Nagyon hűséges típus, mivel senki nem tudja elcsavarni a fejét. Igaz, hogy te se, de a mindennapi szex miatt számára megfelelő lesz és nem fogja érteni, mi bajod van. Nagyon jó apa. Én lettem szerelmes másba. Na azóta volt egy korszaka, amikor úgy udvarolt, mint egy eszement szerelmes. De leállítottam. Már késő, nem kell, hogy udvaroljon.
2019. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
Ez miért olyan nagy ügy?Nyilván ,valószínű szerette őket,csak még nem élte át eddig azt a hulla nagy szerelmet.Ami szerintem sem ùgy megy,hogy mindenki akivel együtt jár vagy él,azért odáig is van.
2019. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
36%

Én gyanítom, hogy az egyik korábbi kapcsolatából nagyon rosszul jött ki, ezért nem tud bízni a nőkben, nem tudja elengedni magát,ez lehet a baj, és bezárkózik.

Kérdés, neked ezt a páncélt sikerül e áttörnöd idővel.

Ez nekem egy védekezőmechanizmusmak tűnik a részéől.

2019. júl. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mint írtam, van olyan, hogy valaki nem képes a szerelem érzésére. Ez mindenképp csalódás eredménye, de korántsem biztos, hogy szerelmi csalódásé. Én pszichológiai tanulmányban olvastam, hogy az anyához való korai kötődés sérülésekor későbbi felnőttkorban a kötődési képessége sérül az embernek. Az én férjem biztos, hogy soha nem élt át nagy szerelmi csalódást, mert soha nem is volt igazán szerelmes. Aki 30-40 éves koráig nem élte át egyszer legalább a nagy szerelmet, az nem képes az érzésre. Az én férjemnek más téren sincsenek szélsőséges érzései. 12 éve ismerem, de soha nem láttam még igazán dühösnek, ha mérges is, az is csak rövidtávú, egy végtelenül nyugodt ember. Vezetés közben is teljesen kiegyensúlyozott. Soha semmilyen krízishelyzetben nem vesztette még el a fejét. Ez a nyugodtsága volt a legvonzóbb a számomra, mert hisztis, agresszív férfit ismertem már eleget. Ugyanakkor ahogy negatív irányba nincsenek nagy érzelmei (nem gyűlöl senkit), úgy pozitív irányba is képtelen a nagy érzésekre. Úgyhogy nem, ő soha nem lesz halálosan szerelmes. Hogy ez a habitusából ered vagy esetleg az anyja csecsemőkorában rácsukta az ajtót, amikor sírt, azt én nem tudom.
2019. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nem kell sem téged, sem őt hibáztatni. Ha azt mondja nem érzett szerelmet senki iránt, lehet nem találkozitt még olyan lánnyal/nővel aki felkeltette érdeklődését. Ez esetben neked sem sikerült.

Mivel neked ez a kapcsolatotokból hiányozna, lépj ki belőle. Idővel talál magának olyan aki iránt képes erezni valamit vagy nem.. de te mindenkép olyat keress aki képes igazán szerelemmel szeretni.

2019. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!