Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Léteznek olyan férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan férfiak akik csak szerelemből tudnak szeretkezni, tehát még ha számukra jó nő is próbálkozik visszautasítja, mert nem érez szerelmet a nő iránt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Jah 😃


Yellow-ba voltam szórakozni haverokkal, életem legbizarrabb élménye volt amikor egyszer csak egy vadidegen nő odaült a combomra és elkezdett simogatni...

Azzal a lendülettel állítottam is fel. (Jól nézett ki, bár részeg volt.) Nekem maga az érintés az idegenektől nem esik jól, nem is szeretek első randin össze-vissza tapogatni meg ilyesmi.


Van ennek egy folyamata nálam, mert nem vagyok futószalag.


Mivel se nem vagyok szűz, se nem ronda, nem bántam meg, hogy elhajtottam. Nem tudom ti, hogy vagytok ezzel, de szerintem egyetértünk.


28F

2019. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Hát egy van ezek szerint. Az első válaszoló :)))

Többről egyenlőre nem tudok de lehet ír még valaki.

2019. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen,az egyik barátom ilyen.

Sosem volt még egyéjszakása,és még csak kapcsolatban szexelt.

2019. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy feltétel a szerelem, de valamilyen szintű érzelmi kötelék, és egymás bizonyos mértékű megismerésére számomra feltétele a szexnek.
2019. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

Általában a visszahúzódó férfiak ilyenek, mert nem mernek lépni.

Egyébként, mint a fehér holló kb.

2019. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

5: Akkor én vagyok a nem általában kategória. :)

Nem vagyok visszahúzódó típus, roppant könnyen kezdeményezek, nem probléma a szocializálódás, sőőt. Viszont nagyon érzelmes típus vagyok és nálam a szeretkezés feltétele, hogy valamit érzek a másik iránt, ha nem is lángoló szerelmet, de valamilyen szinten kell a lelki kapocs, hisz a szeretetet/szerelmet így (is szeretem) fejezem ki. :)

'tooom hülye vagyok x)


40F

tl;dr: ENFP :)

2019. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
6: Elhiszem neked. Tudnivaló, hogy itt Gyk-n sok a kivételes egyén. Minden szempontból.
2019. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
5: szerintem sem azért mert visszaúzódó, ugyanis akkor is visszautasítja, amikor a nő kezdeményez tehát független attól hogy nem mer kezdeményezni
2019. júl. 16. 17:18
 9/14 anonim ***** válasza:

#8

Aki visszahúzódó, fél ilyesmibe belemenni (azaz továbblépni a következő szintre az eseményekben), mert tőle, hogy csalódást okoz. Kicikizik stb..

2019. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

7: Érzem a leheletnyi iróniát a soraidban, de sajnos meg kell barátkoznod a gondolattal, hogy vannak bizony ilyen emberek/férfiak is.

Egyébként az ismerősi körömben én sem tudok ilyet, engem sokan zrikálnak, kollégáktól bőven kapom az ívet, ne aggódj, de már megszoktam :P


Én nem érzem magam kivételes egyénnek egy percig sem emiatt... Nekem a lelkiismeretem/érzéseim/belső morális értékrendszerem ezt "mondatja" velem... Elfogadom, hogy más, másképp gondolkozik, szíve joga. :)

Voltam már kapcsolatban és utasítottam vissza. Egyszerűen nem is tudnék a kapocs miatt. :)


(ötös vóótam, bár ez leesett, gondolom)

2019. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!