Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak van olyan hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak van olyan hogy nem szerelemből vagytok együtt egy nővel?

Figyelt kérdés

Mármint a férfiak van hogy megalkudnak? Hogy nem jutott jobb? Vagy bármi más okból vannak együtt egy nővel?


A gondom az hogy nem tudom eldönteni a páromról hogy szerelmes e belém vagy sem. Most ez furának tűnhet.. De.. Mondja hogy szeret igaz egyáltalán nem sűrűn.


Ha segítségre van szükségem mindig ott van. Bármikor hívhatom lehet rá támaszkodni. Segítene minden téren, akár anyagilag is ha kérném.


De ugyanakkor meg.. Valahogy az érzésein nem látom azt a nagy szerelmet mégsem. Vagy csak szeretne?

Ugyanakkor mégis velem van már 2 éve. (Én vagyok az első komolyabb kapcsolata, a többi mind csajozás volt. S folytathatna mert sikere volt a csajoknal.)


Az tuti hogy nem a pénz miatt van velem mert az nekem különösebben nincs.


Amúgy 25 éves.


2019. júl. 4. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte csak olyan van 🤣🤣
2019. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd ezt bővebben?
2019. júl. 4. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Két év után már általában elmúlik a kezdeti rózsaszín köd, a lángolás, utána már szeretetből vannak együtt az emberek. Rosszabb esetben megszokásból...
2019. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen kb a ahogy írta az előző

Több kevesen ido után nem lángoló szerelem van hanem csak szeretet jól működő kapcsoalt...

Vagy rosszabb esetben az elején se szerelem votl

2019. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még több, mint 3 év után is szerelmes vagyok a páromba és ez kölcsönös. Nyilván nem az a kamaszkori pillangós-tüzijátékos szerelem, de már az elején sem ilyen volt, mert kinôttem belôle. Szerintem tizenéves kor után sokan nem " tesszük fel" a rózsaszín szemüveget, én is ez a kategória vagyok. Ennek ellenére még érzem, hogy szerelmes vagyok és ez sokkal mélyebb is, mint mikor régebben odavoltam valakiért.
2019. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!