Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még mindig nagyon sokat gondolok rá?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe teljesen belezúgtam, eleinte csak tetszett,de a sok beszélgetés során nagyon megkedveltük egymást. Csak hát sajnos ő valamiért elutasított, sosem mondta meg az okát.Én pedig azóta nem kerestem, mert erőltetni nem akarok semmit. Elfogadtam és tiszteletben tartottam a döntését és szépen búcsúztam el tőle. Már több hónap eltelt, de még mindig sokat gondolok rá. Próbálok nyitni más lányok felé, de mindig csak ő jár a fejemben. Nem írhatok neki, tudom, hogy nem szabad, de nagyon fáj. Egyedül az nyugtatna meg, ha legalább tudnám, h boldog, mert amikor elváltak útjaink nagyon nem volt jó passzban.
2019. júl. 20. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet, csak én lány vagyok.

1 éve tart:) csak elmúlik egyszer.

2019. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi a jó ilyenkor. Ha tudnád az okot, hogy miért utasított el, az sem segítene, mert itt a te oldaladon van egy komolyabb nyitottság. Az idő hogy mit old meg az egy jó kérdés... De ezek után csak olyan jöhet számításba, akire tudsz ugyanezzel a ragaszkodással nézni, és nem marad ott a tüske, hogy eredetileg te vele szeretted volna, csak közben muszáj volt túl lépni.


Szerintem azt az oldalát kéne látni a másiknak, amit addig nem láttál, és az lehet, hogy kiábrándítana belőle. Ezek nem rossz tulajdonságok feltétlenül, csak olyan, ami miatt már nem látod olyan vonzónak vele a közös jövőt. Pl. folyton szórakoztatni kell, flegma, mással flörtöl, eltérő értékszemlélet stb. stb.

2019. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, de semmi rossz nem jut eszembe, max ilyen apróságok, ami nem elég, h kiábránduljak. Találkozni pedig nem fogok vele többet, így sosem fogom megtudni sem azt, h miért utasítot el, sem pedig bármi kiábrándítót megtudni róla.
2019. júl. 20. 12:50
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem lennél előrébb akkor sem, ha úgy térne vissza, hogy nem jött össze azzal akivel ő akart volna, így maradtál te... De akkor ki is derülne, hogy azt sem szerette igazán, de te is csak azért kellesz, hogy ne legyen már egyedül.

Engem egyszer valaki eléggé lekezelően utasított el, amivel nagyon sokat segített, mivel megtudtam hogy milyen is ő valójában... és mivel ilyen bunkó, így én sem láttam már olyan vonzónak, nagyon gyors kiábrándulás volt, és főleg fájdalommentes.

2019. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Normális, de idővel engedd el. Nem akart, akkor ne kínlódj rajta sokáig.
2019. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

En is igy voltam egy lannyal, par honapos volt es mar lassan fel eve vege. Sokat gondolok ra, de tudom, hogy nem illunk maximalisan ossze.


Ezert a szakitas utan elkezdtem a konditermet es eldontottem hogy szexi testet varázsolol magamnak. Nem 2 ajtos vadallat, hanem sportosat.


Majd raebred kit utasított el, de nem izgat a dolog.

2019. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Velem is ez van... Néha nagyon nehéz elfogadni, amit dob az élet.

Hiába tudatosítottam már magamban, hogy nem illettünk össze, és jobb így mindkettőnknek, de a szívem nem akarja elfogadni a helyzetet. És még mindig reménykedek abban, hogy valamikor ír nekem, és kibékülünk.

2019. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Szintén jelen.... Nálunk is kb fél éve volt már. Azóta is minden nap rá gondolok és az együtt töltött időre. Sajnos nálunk is az volt, hogy nem lehet, miattam és a velem kapcsolatos tényezők végett. El is ment, többet nem fogunk találkozni sem. Szívből örülnék neki, hogy ha rámírna és kibékülve újból beszélhetnénk egymással. Hiányzik a szexis búgó basszus hangja, a nevetése, a történetei... Minden ami vele kapcsolatos. ☹️
2019. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Miért nem írsz rá te? Ha te utasítottad el, akkor tőle már hiába vársz bármit is.
2019. júl. 20. 21:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Írnék... Már azon agyalok, hogy mit írjak. 😅 Bár pusztán csak beszélgetési szinten szeretném tartani a kapcsolatot, mivel őszintén érdekel hogy mi van vele. De ha nem méltatna még válaszra sem, az eléggé ciki lenne számomra, és ez benne van a pakliban és főleg nőként megalázó helyzet lenne. Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek...
2019. júl. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!