Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokat gondolok rá és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat gondolok rá és nem akarok! Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sokáig voltunk együtt az exemmel - 8 évet, első kapcsolata volt mindkettőnknek, aztán elváltunk mert ellaposodott és sokat veszekedtünk. 3 évig nem is gondoltam rá, viszont mostanában szinte minden nap arra gondolok, ami jó volt köztünk és hiányzik, és hibáztatom magam, hogy elengedtem. Persze tudom, hogy nem véletlenül lesz vége egy kapcsolatnak, meg persze az emlékek meg is szépülnek, de vajon csak ennyi van bennem? Az emlékek széppé váltak vagy még mindig szeretem csak kellett az újdonság?
2018. okt. 4. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ujrajátszás az agyban, az ismétlődés az tanulási folyamat, jelenleg hogy ne hogy ugy járj mégegyszer.

Az agy ilyenek miatt pörget fel ujra emlékeket.

2018. okt. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó gondolat, csak az a baj hogy en nosztalgikusan es vagyakozva gondolok sok sok dologra:(
2018. okt. 5. 07:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Idő, idő, idő, tudatosság... türelem.
2018. okt. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!