Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok kiverni a fejemből egy lányt?

Figyelt kérdés

Már sok éve (ca.6) annak,hogy nem kommunikáltam vele,de nem tudok nem folyton rá gondolni.

Annak idején rendkívül bele voltam habarodva,viszont neki barátja lett,akivel azóta is együtt vannak.

Nekem is volt barátnőm,de ez a lány marad számomra mindig is a női etalon.Szubjektív véleményem szerint nála szebbet soha nem is ismertem.Egyszerűen annyit gondolok rá,hogy sikerült életben tartanom azt,amit akkoriban éreztem iránta.Ő is érzett irántam valamit régebben,de én akkor elszúrtam,mert haboztam és ma már valószínűleg úgy tekint rám,mint egy közönséges srácra a régmúltból,akiről szinte semmit sem tud,ami sajnos igaz is.


2019. júl. 21. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Akkor ne a fejedből verd ki... ;)
2019. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

Hát igen, nyilván azért gondolsz rá sokat, mert balfék voltál akkor és haboztál, ez sajnos kísérteni is fog életed végégig. Meg kell békélni vele! Nekem is volt hasonló helyzet.


Ettől függetlenül el lehet felejteni, de azért nem megy feltehetőleg, mert nem ismerkedsz eleget nőkkel. Nem is adod meg vagy legalábbis növeled az esélyét annak, hogy megismerj valakit, aki jobb. Menni fog az, de nyiss, dolgozz magadon és fog jönni olyan...

2019. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Ezt úgy nevezik, hogy megszállottság. De ne aggódj - egy jó szakember segíthet. Vagy ismerkedj más nőkkel. Mivel nem köt titeket össze semmilyen fizikai vagy érzelmi dolog - így fogsz találni hozzá hasonlót, akivel ismét jó lesz. De ha örökre leragadsz a rajta való lamentálásnál, akkor esélyed sincs a boldogságra.
2019. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!