Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hhoosszzúú sztori, rólam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hhoosszzúú sztori, rólam meg egy férfiröl, akit nem tudok kiverni a fejemből, és se veled, se nélküled viszony van. Hogy történhettek azok a dolgok részegen? Van esélyem nála?

Figyelt kérdés

A lényeg (de kicsit gyerekes kérdésnek fog tűnni, de hát én egy gyermeteg lelkű nő vagyok, ha szívügyekről van szó), hogy van egy férfi az életemben, aki nekem nagyon tetszik, beleszerettem, és egyszerűen imádom őt. :) Már ismertem egy ideje, amikor is történt, hogy együtt szilvesztereztünk, felöntöttem a garatra, és mindent bevallottam neki, hogy nekem ő már régóta élvezi kitüntető figyelmem, és szerelmes vagyok belé. Azt mondta, neki is tetszem én, félrevonultunk, beszélgettünk, aztán azt kérdezte, csikis vagyok-e, majd szétcsikizett. :D De rengeteget nevettem, ahogy játszottunk. Aztán elcsattant az első csók, amit egy órákig tartó csókcsata követett. Szex nem volt. Aztán hazaőgyelegtünk mikor már szinte reggeledett, jó darabig együtt mentünk, mert elkísért. :) Nagyon aranyos volt egész éjjel, a csók érzéki, játékos volt és megnevettetett, és végre kettesben tudtunk beszélgetni, órákon át. Csak velem foglalkozott.

Másnap, egy kiadós alvás után, első gondolatom az volt, hogy úristen mi volt tegnap, bevallottam a szerelmemnek hogy szeretem, és csodálatos éjszakánk volt. Erre, az az üzenet fogad, hogy sűrű bocsánatkérés közepette elmondja, részeg volt, sokat ivott, és az egész hiba, nem kellett volna megtörténnie, nem akar ebből félreértést. Számomra ez szavakba önthetetlenül nagy csalódás volt. Először dühös lettem, tiltottam mindenhonnan, de aztán megenyhültem. Elpárolgott a mérgem, és még mindig tetszett nekem, még mindig bejött, még mindig ott volt bennem az iránta érzett szerelem. Barátnőim vigasztaltak, hogy az alkohol oldja a gátlásokat, akkor őszinte, és nem értik, utána józanon miért tagadja.

Aztán tavasszal jött a 2. forduló, elutaztunk pára kirándulós hosszúhétvégére március 15-e környékén. És utolsó este mindneki kicsit felöntött a garatra, és mi megint összegabalyodtunk. Megint szétcsikizett, megint rengeteget smároltunk, sőt elmentünk kettesben éjjeli sétára, néztük a csillagokat, még többet csókolóztunk... Nagyon romantikus, emlékezetes volt. Visszaérve mi éneki azt hitte, szexeltünk a szabadban, pedig nem, de egyikünk sem sietett tagadni, hadd higyjék. Külön élveztem, mert volt egy lány a társaságban, akivel akkor találkoztam először, és akiről sejtettem, bár nem voltam benne biztos, hogy tetszik neki ez a srác, és mikor visszaértünk majd megette a fene. Mert ezekszerint mégiscsak tetszett neki, és azt hitte, épp szex után vagyunk. :D

És bár sajnos várható volt, úgy is történt, megint másnap józanon konkrétan elnézést kért a viselkedéséért. Pedig inkább azért kérne elnézést, hogy elnézést kér, nem pedig életem egyik legszebb, legromantikusabb, legfszabadultabb éjjeléért. Már dühös sem voltan, mert megszoktam ezt tőle az 1. eset miatt, már csalódott is alig voltam, mivel számítottam rá.

De nem értem, tényleg, igaza van a barátnőimnek, az alkohol oldja a gátlásokat, mégis utána tagad, elutasít, hibának véli... Pedig olyankor őszinte, mikor csak rá koncentrált, csókolt, megnyílt, játszottunk. Amúgy a 2. eset után legalább valami megmaradt köztünk, azóta már szoktunk néha csak kettesben chatelni, sőt, egyszer szex is volt. De csak baráti alapon, megbeszéltük, hogy mindketten régen szexeltünk már, én kezdtem amúgy erről a panaszt, és akkor megbeszéltük, 1 szex baráti alapon. És meg is lett. :) És bár tényleg baráti alapon volt, nagyon jó volt. De sajnos tényleg csak egy volt. Akkor is végig nagyon aranyos volt velem, végig azt nézte, nekem mi a jó. :)

De hát elutasított, mint tudjuk, plusz mostanra van már barátnője, én meg csak barát vagyok, néha cserélünk, néha találkozunk, de azt nem kettesben persze. Barátnőim azt mondják, hogy De majd a barátnő úgyis kuka lesz, és akkor ott leszek én... De hát nem tom. Utálom a barátnőjét, pusztán azért, mert abban a pozícióban van. De ezt a pasit meg szeretem, azóta is, imádom a fejét...


2018. aug. 14. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Kezusom. Te mekkora egy ribi vagy.

O csak reszegen hajlamdo veled “csinalni” barmit is. Es csak szexre kellesz neki. Mot nem tudsz ezen felfogni????????!!!!!!!!!!!

Miert kell irigy kegyel a csajra??????????

O megadja neki erzelmileg es testileg azt, amit te nem tudsz, miert kell dramazni?????????????? Ennyire nem birod visszafogni a puncid!??????????????? Miert kell szetbarmolni mas kapcsolatat!???????????????????

Miert nem hagyod beken???????????????????? Miert nem fogod fel azt. hogy nem mozgatod meg erzelmileg???????????????

2018. aug. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nehéz elhinnem hogy elmúltatok 16 évesek. Szétcsikizés? Hol vagyunk? Kilencedikben?


Szörnyű.

2018. aug. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fish1 ***** válasza:
100%
Csak legyezgette a hiúságát, hogy bejön neked és ittasan ezért ment bele. Józanul viszont nem akarja az egészet, és ez számít. Ráadásul nője van, szóval nem téged választott. Ha téged akarna, veled lenne.
2018. aug. 14. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szétcsikizett? Hány évesek vagytok, 12? Amúgy meg nem kellesz neki. Részegen jó téged taperolni, de józanul nem akar tőled semmit, mint ahogy azt meg is mondta. Különben te lennél a barátnője, nem más.
2018. aug. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Hány évesek vagytok? Ez borzalmas, nem kellesz neki... ha te kellenél veled lenne és nem csak addig amíg beléd üríti. Hiába kedves, figyelmes ez csak a látszat azért, hogy úgy tudjon rángatni ahogy akar.
2018. aug. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Röviden: semmi esélyed nála. Lehet, hogy szakít, de jön másik nő. Esetleg hézagtöltő puncinak jó leszel, ha eleget iszik hozzá, hogy szépnek làsson. Tudod, nincs csúnya nő, csak nem ittál eleget.

Te meg imádjad érte oda-vissza, legalább 5 évig, addig is békén hagyod a normális pasikat.

2018. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tetszel neki. Csak mikor nem volt senki, akkor jó voltál számára.

Tetű dolog ez, ez elég kéne legyen, hogy kiábrándulj belőle, mert sokkal jobbat tett volna veled, ha békén hagy, ha egyszer tudja, hogy nem akar téged igazán.

Bunkó Érted? Minek szeretsz egy bunkót?

Szedj össze némi önbecsülést, és tartsd magad többre ennél. Hidd el, lesz olyan ember, aki egészen akar téged majd, és akkor meg fogod utólag érteni, hogy mi is volt ez, addig pedig csak higgy nekünk, tapasztaltaknak!

2018. aug. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg gyerekesek vagytok.
2018. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből sajna semmi nem lesz,mert ha nagyon akarta volna,több is lehetett volna köztetek.Így hogy közben barinője is lett,azt jelképezi hogy vágyott kapcsolatra,de azt mégse veled képzeli el.
2018. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőidnek nincs igaza :D Csak részegen ösztönylény és kihasználja az első luvnyát aki ráveti magát. Ha a másik csaj beelőz őt kúrogatta volna aznap az erdőben.


Felejtsd el szépen a csávót, a semminél is kevesebbet jelentesz neki.

2018. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!