Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom kiverni a tanáromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiverni a tanáromat a fejemből, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most leszek utolsó féléves egyetemi hallgató.

Második évtől elkezdett tanítani egy nálam 4-5 évvel idősebb tanár. Kezdetben nem foglalkoztam vele, akkoriban volt párkapcsolatom.

Azonban, mivel ebből a tárgyból, amit tanított, nagyon jó voltam, folyamatosan kiemelt az órákon, illetve poénkodott velem, ami viszont kezdett feltűnni nekem. Volt, hogy megnézett magának, és minden órán mondott valami megjegyzést rám.

Aztán volt, hogy szakítottunk az akkori barátommal, és elmentem bulizni a barátnőimmel, amikoris megjelent a helyen a tanár is a haverjaival. Totál meglepődött, hogy ott voltam(én és még 2 lány meg egy srác voltunk az egyetemről akiket ismert), és elkezdett táncolni a körünkben minden lánnyal, majd a legvégén velem. Azt mondta, hogy szívesen maradna, de mennie kellett, és lelécelt.

Utána történt, hogy elérkezett az utolsó órám vele, és mondta, hogy bármikor bármi kérdésem van, keressem fel őt a mester képzéssel kapcsolatban. Mondtam neki, hogy rendben. Majd automatikusan magától írt nekem egy levelet rá 3 napra, hogy miket talált a mesterrel kapcsolatban, és hogy további kérdések esetén áll rendelkezésemre, és hogy keressem bátran.

Aztán jött a következő buli. Az iskola tartott egy rendezvényt, és ő is ott volt. Az elején, amíg józan volt, végig engem nézett, meg velem vicceskedett, majd ahogy berúgott, oda ment megint az összes többi lányhoz, megfogta más lány derekát és táncolt vele, stb. A legvégén megint hozzám jött oda, átfogta a derekamat, és húzott magához, csak egy haverja oda jött hozzánk és elvitte mondván hogy ezt nem szabad csinálnia mert tanár.

Én azóta csak rá gondolok. Nem tudom, mi van velem.

Tudom, hogy ez nem jó és nem szabad, mégis mindenről eszembe jut, ilyet még a 4 éves kapcsolatomban az exemmel sem éreztem.

Mit tehetnék, hogy elfelejtsem?


2019. jan. 9. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A leírtakból ítélve te is bejössz neki... nagyon! Ha úgysem tanít majd tovább én belemennék egy kis chatelésbe, aztán majd meglátod mi lesz.
2019. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tanár Casanova. :) Ő startolt rád, egynek jó lennél. Ennyi.


Ja, és sürgősen pasizzál be, a megmentésre váró királylányok ideje lejárt. Nagyon naiv vagy...

2019. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rockarc ***** válasza:

En latatlanban azt mondanam, hogy visszaelt azzal a bizalmi viszonnyal, ami egy tanar es egy diak kozott van. Ami nem mellesleg szigoruan ala-fole rendelt viszony. Nekem unszimpatikus az ilyen alapbol. Az meg egyenesen gaz, hogy a haverjai rangatjak el, hogy ejnye, mintha mar nem az elso alkalom lenne, hanem rutinbol csinalnak. Keruld el a palit.


42F

2019. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!