Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiteget ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiteget ha?

Figyelt kérdés
Van párkapcsolata,azonban ugyanúgy adja alám a lovat,flörtöl velem,csipkelődik de nem lehet köztünk több a fent említett ok miatt. Miért jó ez?
2019. júl. 21. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mert egy gyökér.
2019. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Vagy egy ribi! ;)
2019. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
2: Miért, csajra nem mondhatjuk, hogy gyökér?
2019. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

#3. Csaj hugyan úgy nem lehet gyökér, ahogyan "zsidó nem lehet kósza" maradjunk a ribinél.

32/f

2019. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

"hugyan".... az b+... Értsétek. :D

32/f

2019. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, csak én vagyok a lány. Mondjuk én nem kezdtem kivele és nem nagyon hitegettem őt, pont azért, hogy ne tűnjek ribinek, de adtam jelet és tudom, hogy nem fog kezdeményezni a gyűrűm miatt. Egyszerűen a mostani kapcsolatomban már csak a válás miatti félelem tartott idáig, már évekkel ezelőtt el kellett volna válnom. Persze amíg ez meg nem történik, ez így is marad, nem leszek ribi, nem csalom meg. Kár, hogy addig sem merek kapcsolatba lépni azzal, aki úgy tetszik, mert leribiznének azonnal, ahogy itt is olvasható. Nagy eséllyel mire ezen túlleszek, annyi idő eltelik, hogy ő talál párt.
2019. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól még lefeküdne veled. Láthatóan ő könnyebben veszi ezt, mint te.
2019. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Izabella220 ***** válasza:
52%
Mert egy hányinger egy ember. Ego ember akinek kellenek a megerősítések.
2019. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!