Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő ha eddig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha eddig nem láttam a lila köd miatt, és csak most jöttem rá hogy a csávó csak hiteget?

Figyelt kérdés
Ő mindig kitalált valami kifogást hogy ne jöjjön de mikor én komolyan gondolva helybe mentem volna a szerelemért, akkor látta hogy én tényleg komolyan gondolom és meg ijedt és inkább elküldött hogy maradjak otthon ne menjek sehova azzal az indokkal hogy lemond rólam a távolság miatt.De estére mikor észrevette hogy töröltem a skypről egyből kaptam az smst és a skyp felkéréseket hogy vegyem vissza.Szerintem ő már skip függő és csak a beszélgetés miatt vllik meg nehezen tőlem, és megszokta hogy sokat beszéltünk. Amikor elküldött nem tudtuk megbeszélni a dolgokat rendesen mert olyan gyorsan lerázott, gondolom azért is nem törölt a skypről mert azt gondolta hogy barátok fogunk maradni utána és beszélgetünk tovább anélkül hogy le kéne jönnie. Szerintetek is így van? Mert hiába mondja nekem hogy szeret és imád akkor nem dobott volna ki 1 év után ha nem tudok a géphez ülni rögtön.Az elején tisztáztam vele pedig hogy nekem internetes kapcsolat nem kell.

2012. jún. 28. 08:42
 1/7 ASOT ***** válasza:
100%

Megsúgom, hogy te neki az unalom ellen vagy.


Mondja a szépet, hogy így drágaságom meg te gyönyörűség meg így meg úgy szeretlek....


szórakozás meg időtöltés vagy neki ennyi...

2012. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
így van unatkozik!
2012. jún. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De lassan 1 éve? Kérdeztem én is hogy( ugye nem csak játszol velem, erre: nem, én nagyon szeretlek téged....)Ő ajánlotta fel hogy akkor menjek én mivel ő nem tud egyhamar lejönni, és mikor elintéztem minden hivatalos papírt akkor gondolt 1 et és azt mondta hogy ö inkább lemond rólam maradjak otthon .Mindig azzal jött nekem ha játszana velem akkor nem ennyi ideje tenné mert már azzal is bizonyított hogy ennyi ideje beszélünk és azt is mondta hogy nem hülyeségből ül a gép előtt.Ezek szerint vagy valaki tele beszélte a fejét vagy úgy van vele nem éri meg...Lehet hogy csak lelki társnak vagyok jó neki mert mindig mondta hogy velem olyan dolgokat is el lehet beszélgetni amit mással nem.
2012. jún. 28. 09:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen!

Sajnos az ilyenek a legrosszabbak és mivel nem a szomszédban lakik így el sem tudsz menni, hogy na mi a f@sz van??


De az is lehet h nem is mer, de szerintem nem is akar!

Te meg etted a szavait!

2012. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jót tettél az egojának, hogy van valakivel flörtölni
2012. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű?

Pattintsd le!

2012. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megtettem
2012. jún. 28. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!