Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, vajon hányadán állunk a dolognak?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám akivel nagyon jóban vagyunk, pár napja elmentünk koncertre, jött velem két haverom is, ők a koncert után haza is mentek, mi a kollégámmal maradtunk még sörözni, beszélgetni, neki os ott voltak a haverjai, de java részt velem volt, velem beszélgetett, aztán a haverjai mondták hogy menjek velük, át megyünk az egyik sráchoz még beszélgetni meg iszogatni. A kocsiban már elaludtam de alvás közben rádőltem a vállára véletlen, de őt nem zavarta, aztán a haverjáéknál eltöltöttünk még egy kis időt utána kimentem vele az állomásra ahol beszélgettünk elpanaszoltam neki a problémáimat, ő csak hallgatott engem aztán mikor befejeztem a mondandómat csak néztük egymást boci szemekkel aztán széttárta a karjait:gyere ide é magához ölelt... Míg nem jött a vonat addig öleltük egymást szorosan, aztán ő felszállt én pedig elindultam a buszomhoz felhívtam még őt hogy unatkozom, nevetett, mondta hogy visszahív és még beszéltünk fél órát. Bent a munkahelyen már többen sutyorognak hogy biztos együtt vagyunk mert együtt eszünk, együtt cigizünk, együtt kávézunk és egyre többet dolgozunk együtt... Szerintetek akar valamit vagy csak barátkozik?

2019. júl. 22. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Előszöris itt van pár pont, neked adom, használd őket nyugodtan: .....................................................

Másodszor: ez akár sima barátkozás is lehet, de nekem azért úgy tűnik, hogy alakul valami.

2019. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy férfi-nő, férfi-férfi, főnök-beosztott, beosztott-főnök, főnök-főnök, beosztott-beosztott felállás, vagy valami extrább? mondjuk gyakornoki státusz van valahol?
2019. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt most tényleg nem derül ki hogy ki kicsoda? Férfi - Nő
2019. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdező a nő, ha ez számít valamit.
2019. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah, és kollégáról van szó, szal nincs alá-fölérendeltség.
2019. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!