Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Nem tudom eldönteni hányadán állunk.

Figyelt kérdés

Mikor összeismerkedtem ezzel a sráccal egyéjszakás kalandnak indult.

Azóta eltelt már 1 hónap. Ünnepek után mind ketten visszatértünk a megszokott kerékvágásba. Más városban lakunk, dolgozunk. Nem tudni mikor fogunk újra találkozni, viszont napi szinten beszélünk.

Többször mondja, hogy csinos vagyok, becézget. Elmondása szerint várja, hogy végre együtt tölthessünk egy hetet. Ha úgy alakulna akkor én is oda költözhetnék.

Viszont ott az ellenkező része, én érdeklődőbb vagyok, több kérdést teszek fel, ő pedig alig-alig. Emiatt egyoldalúnak érzem

Számomra nem logikus, hogy csak szex miatt tartsa fent ezt az egészet. Főleg, hogy kiszámíthatatlan mikor tudunk újra találkozni. Fordított esetben ha én lennék a férfi nem erőltetném meg magam, hogy beszéljek vele, főleg a fentebb dolgokat tudva.


Ti, hogy látjátok ezt?



2017. jan. 16. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy fontos a kronológia:

először ez: "én érdeklődőbb vagyok, több kérdést teszek fel, ő pedig alig-alig."-megmondod, hogy viszonzást vársz tőle, szinte állandó jelleggel, mert csak így lehetsz biztos magadban.

majd valamikor ez (több hónap után): "várja, hogy együtt tölthessünk egy hetet"-nincs miért rohantatni az ilyesmit, csak mindent szépen lassan, hogy ő is biztos legyen önmagában.

Azt is mondd neki, hogy csak annyit kérjen tőled, amit ő is meg tud adni érzelmileg és anyagilag, ne kérjen többet.

Azt is mondd neki, hogy te is szeretnél majd komolyabbat (ha szeretnél persze), de csak türelemmel és lépésenként.

Ha csak szexet látsz a helyzetben, akkor ezt is mondd meg neki, de azért eléggé csúnya lenne, ha egyáltalán nem beszélgetnél vele, egy könnyed barátságot fenntarthattok, abban nincs semmi.

2017. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem logikusnak nem logikus, de úgy tűnik hogy tényleg csak az miatt van veled, különben sokkal érdeklődőbb lenne mi van veled. Az hogy megdicsér időnként, nem igazán nyom sokat a latba, szexpartnerek is bókolnak egymásnak.

Sajnos ebből az infóból nem tudom megerősíteni így kívülállóként, hogy több lenne köztetek.

2017. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos még én se tudom, hogy mi van kettőnk közt, vagy ép mi nem.

Gondoltam rá, hogy legközelebb megmondom neki, hogy maga az érdeklődést egyhangúnak látom. Hogy nem tudom mit akar, ha csak szex kapcsolatot akar akkor mondja azt, de azért jobban megerőltethetné magát még ha csak ennyi lesz belőle akkor is.

2017. jan. 16. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!