Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha annak a nőtípusnak aki bejön nekem, nem olyan férfiak jönnek be, amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, milyen nők tetszenek. Több típusú, sokféle stílusú nő tetszik, de általában az olyan nőknek nem a magamfajta tetszik. Nem kell egetrengető dolgokra gondolni de néhány példa: Tetszenek a tetkós csajok, de rajtam egy tetkó sincs. Tetszenek a zenész csajok, de nem járok koncertre és otthonülős vagyok. Tetszenek a vagányabb, fecsegősebb nők, de én félénkebb típus vagyok. Ilyesmik. Megváltozni nem akarok mert szeretem magamat ahogyan vagyok, viszont a kereslet-kínálat sohasem találkozik és társat szeretnék már végre 30 felett.

2019. júl. 23. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Az a fura, hogy olyanra vágysz amilyen te nem vagy. Tegyél érte: legyél te is tetkós, vagány, zenész. Tudod: hasonló a hasonlónak örül. Így esélytelen vagy ezeknél a nőknél. Ráadásul jelenleg a szemükben inkább lúzer vagy, amin csak az javíthat ha közben kőgazdag vagy.
2019. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

"Tetszenek a tetkós csajok, de rajtam egy tetkó sincs." Nekem vannak tetoválásaim, de soha nem volt szempont, hogy a másiknak is legyen. A férjem az első párom, akinek van, de hidd el, nem ezért mentem hozzá :)

"Tetszenek a zenész csajok, de nem járok koncertre és otthonülős vagyok." Zenéltem pár évig, a mai napig járok koncertekre, de a férjem például nem szereti azt a zenét, amit én, szóval megyek egyedül vagy barátokkal. Szóval ez szintén nem szempont.

"Tetszenek a vagányabb, fecsegősebb nők, de én félénkebb típus vagyok." Ez sem szempont.

Lehet, hogy egyszerűen rossz helyen keresgélsz. Hol szoktál ismerkedni?

2019. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Semmit, nem is kell, hogy olyan légy. Én fecsegős vagyok, de a hallgatag, zárkózott pasik vonzanak. Majd jön úgyis a megfelelő.
2019. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Ezek a típusok nem tetszenek neked, hanem irigy vagy rájuk.
2019. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4%
Nekem a flegma, bipoláris, jégkirálynők jönnek be, eddig csak ilyen lányokba szerettem bele, de akárhogy próbálkoztam nem jöttek össze velem (max barátság és/vagy némi szexig jutottam némelyikkel), mondjuk ezek a lányok(1 kivételével,aki valami amerikai pasival van egy látszatkapcsolatban) azóta se jöttek össze hivatalosan senki mással sem. Szegények tipikus önsorsrontók, örök boldogtalanságra vannak ítélve, mindenkit elmarnak maguk mellől, aki egy kicsit is szereti őket.
2019. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó hogyne, hiszen csak két embertípus létezik, a tökéletes de meg nem értett introvertált meg a csúnya rossz extrovertált és az összes beszédesebb nő egy proli liba.. :D Nem is tudom te miért vagy egyedül :D :D
2019. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

3: Lehetőségek híján főként manapság már neten. Régebben egyetemen. Te hogyan, hol ismerkedtél össze a pároddal, férjeddel? Zenélgetek egyébként én is pár éve, de csak magam szórakoztatására.

5: Ezt nem is értem. Miért lennék irigy?

7: Senkit nem neveznék "proli libának". De nem, nem a nagypofájúakra gondolok. Hanem azokra, akik könnyen megnyílnak, szívesen mesélnek, közvetlenek, nem kell "harapófogóval" szóra bírni őket.

2019. júl. 23. 19:59
 8/13 anonim ***** válasza:

1. Szerintem ne tipizáld a nőket, legalábbis ne általánosíts ennyire, hogy most azt gondolod, hogyha pl. 1-2 nő visszautasított, akkor "annak a nő típusnak nem jössz be".


2. Most akkor az a bajod, hogy sosem volt csajod? Vagy lekomolyodni szeretnél, hosszútávú kapcsolatban? Úgy gondolom, hogy elég komolytalan a gondolkodásod. Aki "bejön nekem", azzal nem biztos, hogy eltudom képzelni az életem. Ez a "bejön nekem a nő" inkább olyan fogalom, amit egy laza partin használ az ember, nem épp olyan, amit egy társkeresésnél mondanék.

Ettől függetlenül kölcsönös lehet a szimpátia vagy vonzalom, de az elején nem föltétlenül jósolom azt, hogy élettársra találtunk egymásban (pláne ha az életmódunk is eltérő)

2019. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Hanem azokra, akik könnyen megnyílnak, szívesen mesélnek, közvetlenek, nem kell "harapófogóval" szóra bírni őket."



Szerintem épp az a bajod, hogy ilyen fekete-fehér típusokban gondolkodsz. Ha valaki nyitott, akkor úgy írod le őt, mint "vagány, fecsegő nő", hol ott csak egy normális lány, aki nyitott és nem harapófogóval kell kihúzni belőle.

Semmi különös nincs abban, hogy vonzanak a nyitott lányok. Mindenki mást is... tudod mivel ezáltal működik egy kapcsolat.. nincs semmi szokatlan különös az "ízlésedben", mindenkinek tetszenek a normális, barátságos lányok.. mivel egy túlságosan félénk lánnyal, aki egyáltalán nem beszél, nemigen van mit kezdeni. Viszont rád nézve kicsit gáz, hogy nem látod be, hogy a félénkséged hátrány az ismerkedésben. Örülök, ha szereted magad, de amúgy félénken hogyan szoktál próbálkozni? (Ha szoktál egyáltalán) Szoktál tenni is valamit a kapcsolatért, vagy csak ülsz és várod a csodát, hogy a nők felkérjenek téged párjuknak?

2019. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9: Szoktam tenni ha alkalom adódik. Inkább hosszabb távú ismeretségekben, egyetemi tankörökben/baráti körökben próbálkoztam eddig, de előfordult már olyan is, (ez csak egyszer, nem lett túl jó vége) hogy leszólítottam teljesen ismeretlen nőt a buszmegállóban. 2-3 éve senkinél sem próbálkoztam személyesen, mert nincs is kinél, férfiakkal dolgozom, nincsenek nők. Netes randi appokat próbálgattam, de ott még egy beszélgetés sem jött össze soha. Élőben persze voltak csajhaverjaim, de ennyi, jóbarátságtól többet soha nem akart egyik sem. Az is hol fél évet, hol 8 évet tartott, de megszakadt és sosem én akartam megszakítani.
2019. júl. 23. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!