Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hogyan szoktak jelezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan szoktak jelezni, hogy bejön nekik egy pasi (pl. : kávézóban)?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 21:24
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
És nem ismerik egymást.
2019. júl. 22. 21:25
 2/22 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom, mert nem járok kávézókba.
2019. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Nézik a rokonszenves pasit, és közben lassan lenyalják a habot a szájukról.
2019. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Hát max. oda-odapislogok, de feltűnően szemezni nem szoktam. (Amúgy sem tudok nyilvános helyen ismerkedni, szóval nálam ez felejtős...)
2019. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%

😅😅😅😅


Ha ezt nem veszed észre akkor hidd nem jösz be senkinek.


Alap, hogy egy igazi férfi veszi a jeleket, mert hidd el küldik, annak akit vonzónak tartanak. Főleg ha szexuálisan kivánják.

2019. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy. Aztán szidják a férfiakat, hogy "hol vannak az igazi pasik? Nálam miért nem kezdeményez egy férfi sem?"
2019. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mellettem ma 3-4-szer is elment egy csaj, minden alkalommal rám nézett (igaz, előtte elég feltűnően nézegettem), ott hagyta a barátnőjét, leült a bárpulthoz... Végül semmi sem lett, egy idő után visszaült hozzá, de utána még kb. négyszer eljátszott ezt... Ott ültek a barátnőjével, nevetgéltek, de lehet, hogy nem is nekem szólt a "műsor"... Nem tudom megitélni az ilyen szituációkban, hogy valóban bejövök-e valakinek, vagy csak beképzelem magamnak,ezért inkább nem lépek, mert ha tévedek, akkor csak lejáratom magamat...
2019. júl. 22. 21:48
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Ha bejössz neki, akkor azt érzed. Legalábbis én érzem ha bejövök egy férfinek. Ezt így hogy leírod nem lehet megmondani.
2019. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%

Nyugodj meg, biztos hogy nem neked szólt.

Ha pedig mégis úgy érzed akkor ne itt filózz rajta hanem cselekedj legközelebb ha ilyen gondolataid lesznek!

2019. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

Én úgy jelezném, hogy oda-odapillantok rá, de nem szemeznék vele úgymond....csak olyan kis finoman, nőiesen jeleznék. Aztán az egyik pillantásnál rámosolyognék.

Mást nem tennék. Ha erre nem lépne a férfi, akkor úgy venném, hogy nem tetszem neki.

2019. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!