Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha annak a nőtípusnak aki bejön nekem, nem olyan férfiak jönnek be, amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, milyen nők tetszenek. Több típusú, sokféle stílusú nő tetszik, de általában az olyan nőknek nem a magamfajta tetszik. Nem kell egetrengető dolgokra gondolni de néhány példa: Tetszenek a tetkós csajok, de rajtam egy tetkó sincs. Tetszenek a zenész csajok, de nem járok koncertre és otthonülős vagyok. Tetszenek a vagányabb, fecsegősebb nők, de én félénkebb típus vagyok. Ilyesmik. Megváltozni nem akarok mert szeretem magamat ahogyan vagyok, viszont a kereslet-kínálat sohasem találkozik és társat szeretnék már végre 30 felett.

2019. júl. 23. 18:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

130 kilós zsírdisznóként nekem a kifejezetten vékony, sportos kismellű csajok tetszettek. "Valamiért" soha nem jött össze egy sem.

Tudod mit csináltam?

Életmódot váltottam, elkezdtem kondizni, futni és szigorú étrendet követni. 2 évbe telt, mire lefogytam 90 kg-ra és szálkás lettem.

Ennek már 6 éve, azóta csak ilyen nőkkel voltam.


Neked kell eldönteni, hogy mi a fontosabb. Meg hogy mennyire szeretnéd elérni a célodat. A te döntésed, a te életed.

2019. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11: 10 éve edzek, nincs kockás hasam, messze nincs... de 80 kilósan szerintem annyira vészesen nem nézek ki 178 centihez. Ez konkrétan 0 százalékkal dobta meg a sikerrátám bármilyen nőnél. Nem is emiatt csinálom, ez igaz, csak azért írtam, hogy lásd, ez baromira nem számít.
2019. júl. 23. 21:56
 13/13 anonim ***** válasza:

#12:


Látom, sikerült a lényeget kihámozni.


11-es voltam.

2019. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!