Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sikertelen huszonéves pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sikertelen huszonéves pasik miért érvelnek azzal, hogy +30-40 évesen majd sokkal nagyobb sikerük lesz a nőknél, mint huszonévesen? (a nők meg 30 fölött hirtelen kiégnek)

Figyelt kérdés

A zárójeles megjegyzéshez: A legérettebb és legcsinosabb nők pont a 30 feletti korosztályba tartoznak (az én ízlésem szerint mindenképp) és sokszor 45 év körül is igen jól néznek ki.

A kérdéshez: ugye sokan azt szokták mantrázni, hogy majd 30 év felett hirtelen megnyílik a világ előttük és stabil lúzerból hirtelen érett sugardaddy George Clooney-k válnak. Hát én baromira nem így látom, mert ezek az érett koros, sármos férfiak pont azokból a huszonéves jóvágású fiúkból válnak, akik már korábban is vonzzák a lányok figyelmét. Maximum csak kisfiúsabb az arcuk és emiatt számos korukbeli lány nem tartja őket elég férfiasnak, de a tinik körében ugyanúgy vonzónak számítanak, ha megvan hozzá a normális magasság és alap testalkat (amire lehet izmot építeni). 30 körül meg tényleg jöhet egy egészséges érés, ami az arcra és a stílusra pozitívan hat. De például az alacsony, töpszli sikertelen pasik hiába fogják várni a 30-40 éves kor eljövetelét, hogy megérjenek, mint a jó bor, mert nőni már nem fognak, ráadásul a mostani fiatalabb lányok már átlagban jóval magasabbak is, mint a mostani nők szóval abban se bízhatnak, hogy majd 10 év múlva az akkori felhozatalból valami "friss húst" majd elvarázsolnak a korukkal/bölcsességükkel, mert ugyanúgy nem fogják tudni megütni a mércét, mint most, de legalább nem 1 centivel lesznek alacsonyabbak a legtöbb lánytól - mint most - hanem 7-tel. Az alapvetően előnytelen arcszerkezet és rossz genetika pedig 30 fölött se fog érdemi pozitív változást produkálni. És akkor a felépített egzisztenciájuk se fog sokat érni, mert a fiatal lányok a sugardaddy-ken is inkább osztozkodnak, mert nagyon kevés lánynak van olyan erős gyomra, mint Vajna Timinek. Írom mindezt fiúként, aki szintén érintett, de szerintem butaság ezzel hitegetniük magukat az előnytelen és sikertelen pasiknak.



2019. júl. 23. 20:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
Én azt látom, a nő mindig az aktuális társaságából jön össze a számára elérhető legjobbal. Szóval ha egyetemről kijön, bekerül másik társaságba akkor ott lesz szerelmes. Ha munkahelyet vált, akkor ott. Igen, valamikor 30 körül az értelmesebbje (nem Budapest belvárosában élőkre gondolok) rájön, kellene saját család. Akivel épp van, attól leborgyadzik. Majd rájön, nem is olyan leányálom ez az élet. Elkezdi okolni a férfit, majd 1-2 gyerekkel felkerül tinderre. És itt érkeztünk el a bizonyos ominózus lejtőhöz. Vszínű a hölgyeményünk már 30 körül van, rájön vannak még fickók akik jó emberek. Általában tinderről belehúz a felső 20%-ba, majd jön a pofáraesés. Becsapják, majd megint becsapják (azaz szex és másra nem kell). Ahogy telik az idő, úgy a felső 20%-ból lejjebb kell adni, mert a felső 20%-a a férfiaknak nem a 2 gyerekes, kiélt, életét elszórakozott nőkre vágyik. Ha a férfinek van pénze, tud adni biztonságot, kinéz valahogy, akkor nem egy ilyenre vágyik. Nézzük csak meg, minden második házasság válással végződik. Nők adják be. Szóval miről is beszélünk? (Jah tudom, minden férfi alkoholista, ezért válnak a nők...)
2019. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%
utolsó vagyok: előző hozzászólásom kiegészítéseként még annyit, h a tinder az ebben a helyzetben egy társaságot jelent, egy nagyon nagy kalapot, amiből lehet válogatni. Szóval azért van, hogy az ott lévő férfiak 80%-a a kutyának se kell, a nőket meg becsapja az a maradék 20%-ék, aki mindent megkap :) Vice-versa..
2019. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja. Én a húszas éveimben annyira nem adtam magamra, persze nem voltam akkor sem rossz vágású, de kirívó sem.

Aztán amikor a 30-on átléptem, és már többet kell edzeni, mert nőne a belem, meg jobban figyelni a külsőmre mert szőrösödik az orrom, meg elő előbukkannak az ősz hajszálak, akkor ez arra sarkallt, hogy aktívan és rendszeresen törődjek magammal. Plusz van az az élettapasztalat is már amivel elő tudok rukkolni, ha kell.


Aztán van olyan haverom, aki fiatalon sem volt túl sármos, most sem az a tipikus nagy macsó, de neki a korral jött a duma és nagyon lazán tud idegen nőkkel is csevegni.


Persze olyan is akad, aki szürke volt régen is meg most is.

2019. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%
Igen, a házasságok több, mint fele válással végződik. És ugyanúgy ottmaradnak a 40-es, aputestű, elvált férjek, akik fizetik a gyerektartást, meg a hétvégéket a gyerekkel töltik, de mégis azt hiszik, hogy ők most vannak a csúcson, és jár nekik a fiatal, feszes testű, gyerektelen nő. És aztán jön a pofáraesés, mert a fiatal, gyerektelen nőknek nem ők kellenek. A csinos 26-28 éves nő nem az elvált, 2 gyerekes, öregedő pasival akar családot alapítani.
2019. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
Akiről te beszélsz "nőkről", azok senkivel sem akarnak családot alapítani, max saját magukkal... értelmezted a hozzászólásom, s egy nyelvet beszélünk, vagy csak vagdalkozol?
2019. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%
Én 40 és pasiként nem érzem magam sikertelennek, megvan mindenem, egzisztencia, normális élet, de a nőket nagyon megválogatom mert 90% goldigger. Viszont 18 tól felfelé bármilyen korosztályból tudok szexelni nőkkel, lányokkal, köszönhetem annak hogy jobban nézek ki mint egy átlag 30 as. És harminc fölött értem be minden téren, előtte én is beszo ptam hogy kihasználnak a nők, de idejében észhez tértem mindig, azóta csak szexre tartom a nőket, másra nem kell. Főleg nem a gyerek(ei)vel együtt, mert a nők nagy része már 30 fölött túlvan egy vagy több váláson, és keresik a leendő eltartójukat, aki a lakást is ingyen biztosítja nekik. Épp ezért inkább én használom ki a nőket, és elégedett vagyok az életemmel, soha nem du gtam ennyi nőt mint az elmúlt 5 évben.
2020. febr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó, ha minden olyan szuper, miért irogatsz itt a gyakorin? Megsugom, a sikeres férfiak nem itt időznek, te csak egy szerencsetlen öregedő kopaszodó sörhasú bacsika lehetsz, es itt eloadod a meno csávót, haha!
2020. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!