Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segédmunkás huszonéves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segédmunkás huszonéves férfi vagyok, és szűz, ha tegyük fel, kitanulok pénzből valami komolyabb szakmát, akkor nagyobb esélyem lesz nőre?

Figyelt kérdés
Ez tényleg igy működik? mert őszintén szólva nehezen hiszem el, hogy bárkit is érdekelnék, ha mondjuk megtanulnék valamit. Még ez is túl egyszerűnek hangzik!

2017. aug. 19. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nyilván előny, de még arra rájön a sok minden más, ami sok mindenkinél szintén más és más. Szerintem, ha szereted a szakmád és normálisan megélsz belőle, akkor ezen a téren nincs teendőd, hacsak nem te magad szeretnél váltani/tanulni.

31/f

2017. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a nő szempontjából is előny, de talán most nem ez a legfontosabb.

Mindenképp nőne az életminőséged, hasznosabbnak éreznéd magad, ha lenne valamilyen végzettséged. Jobban is keresnél, így magadnak is több szórakozást meg tudnál engedni.


21/L

2017. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Több igen,piacképes szakmàt tanulj,amit megfizetnek,plusz jàrj edzeni,fejleszd magadat.


Drasztikusan megnõnek a lehetôségeid,vàlogathatsz nõk között.

2017. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt magadért tedd, ne nő miatt.
2017. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ha segédmunkásként nem tudsz nőt összeszedni, akkor normális szakmával sem fog menni
2017. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Nem. Ha segédmunkásként nem tudsz nőt összeszedni, akkor normális szakmával sem fog menni"


Akkor mitől függ, hogy valaki be tud csajozni, vagy nem?

2017. aug. 19. 13:27
 7/15 anonim ***** válasza:
Önbizalom, kommunikációs készség, igényesség, humor
2017. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
Nem azon van a hangsúly, hogy segédmunkás vagy-e vagy szakmunkás, esetleg diplomás, hanem azon hogy mennyi pénzt keresel. Mi kell ahhoz hogy válogathass a nők között? Leginkább egy drága autó (Audi vagy BMW). Az összes többi dolog (jó végzettség, kigyúrtság, tetováltság stb csak hab a tortán.) Van néhány ismerősöm, akik új audival vagy bmw-vel járnak, és rendszeresen előfordul hogy olyan szöveggel jönnek oda hozzájuk csajok, hogy lefekszenek velük ha elviszik őket egy körre és hasonlók. Szóval manapság az autó a legerősebb vágykeltő a hölgyek körében.
2017. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ezt mint lány erősen megcáfolom!

Nem jönnék össze nagyon Bmw/audis "kisfiúval", mert általában az ilyen menőzik vele, h igen ilyen kocsim,van menő vagyok... Aztán ezek pörgetik a motort mikor várakoznak a forgalomban, belőlem meg a frászt és ijedtséget hozva ki, ezek vezetik a régi, lestrapált bmw/audikat... Mellesleg aut hiszik h övén az ut, mehetnek padló gázzal, s mikor lehagyják a szuleim 15 eves Meganjat, meg minden más kocsit, mindenki elhűlten nyugszik meg h nem rohant belénk egy újabb bmws.

Legtöbbször az ilyen sofőrök mind mind fiúcskák! Kinézetre is egy 15 éves testében vannak Swagyolo sapkákkal, menőnel hitt hajvágással, tipikus röhögés a haverokkal h igen bmw au meno...

Kivételesen vannak kivételek. Amiket nagyon is tisztelelek, sokszor állnak meg Audi/Bmw vagy újabb kocsikkal nekem a zebrán, pedig farmer-tornacipo-polo komboban járok általában. De ezek már férfiak, rendesen. De persze van h régi kis Swifttel álnak meg na és? Az is legalabb auto, nem egy benzin temető.

Volt barátom is régi Swiftet vezetett, mégis oda voltam érte, de ha menozott volna h Bmw-je van, hagytam is volna ott... Oke szeresse h van kocsija, de ne legyen bele szerelmes beteg módon..

19/lány.

Ui. Környézetemben se számít h Bmws legyen valaki

2017. aug. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%
9es, én még soha egyetlen egy lánytól sem halottam azt, hogy neki számít a kocsi. Mindegyikőtök azt mondja hogy neki nem, ettől függetlenül az igazság az amit leírtam. Számtalan példát láttam ár rá, és másoktól is ezeket hallottam. A válaszomban pedig nem 15 éves E46-os BMW-ről beszéltem, hanem 1-2 éves modellekről, és nem SWAG-es meg YOLO-s hülyegyerekekről, hanem komoly felnőtt férfiakról. Konkrétan akihez odament egy kerti-partyn a csaj, és elkezdett neki könyörögni hogy d*gja meg, ő valami építésvezető, aki ingben jár. Szóval akár hány csaj fog idejönni és tagadni a dolgot, attól még igaz.
2017. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!