Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet "normális" lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet "normális" lányokkal ismerkedni? 21/F

Figyelt kérdés
Bulikban, illetve szórakozóhelyeken mindig olyan lányokat látok, akik vagy a mellüket fotózzák a tükörben vagy a már létezésükről nem tudnak, olyan részegek. Egyetemre járok, de ott is olyan bulik vannak, hogy kétlem, hogy a normális lányok elmennek olyanokra

2019. júl. 24. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen olyan lány-lényekkel, akik nem járnak semmilyen buliba. Szívesen
2019. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális alatt azt érted amelyiknek nem számít a férfi kinézete? Olyat még egy könyvtárban sem találsz!
2019. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Normális alatt azokat a lányokat értem, akik nem k*rválkodnak, nem gúnyolnak ki másokat, nem néznek le másokat, mert mondjuk kicsit különc... sajnos rengeteg ilyen lánnyal találkoztam és az ismerősi környezetemben is akad pár. Őket szeretném elkerülni
2019. júl. 24. 14:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a problémáid. Nem tudom milyen környezetben vagy. Én rengeteg normális fiúkak-lányokat ismerek, sōt olyanokat, akik nagyon jófejek és értelmesek, mégis sokan vannak egyedül, nem tudják hogy ismerkedjenek, hogy kerüljenek közel egy másik emberhez telve kételyekkel. Bár ennyin múlna a társkeresés:)))
2019. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És normális férfiakkal?
2019. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó a kérdés, nekem is jó lenne.
2019. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én normálisnak tartom magam lány létemre, meg a környezetem is, mégis úgy veszem észre hogy a korunkbeli fiúknak általában a ribis lányok tetszenek meg, hiába normális valaki velük ellentétben. Próbáltam olyan felé nyitni eddig aki pont így gondolkozik mint te, mégis leszar, hiába vagyok normális meg mások szerint szép. Egyébként néha én is elmentem az egyetemen buliba, soha nem voltam részeg és nem égettem magam mások előtt. Egyetemen szünetekbe is tudsz ismerkedni, esetleg akard jobban megismerni az embereket, mert lehet nem mindenki olyan mint aminek elkönyvelted. Buszon is akár leszólíthatsz lányokat ha megvan felőlük is az érdeklődés. Annyi a lényeg hogy ha tetszik valaki azt keresd és ne várd hogy ő keressen mindig, ja és hívd el valahova ahol jobban megismerhetitek egymást.
2019. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :). Látom, a lányoknak is nehéz dolguk van, ha normális fiút szeretnének.
2019. júl. 26. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!