Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha azt érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha azt érzem, hogy az égvilágon tényleg semmi értelme lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hogy miért érzem ezt...? Mert nemcsak, hogy olyan nagy a konkurencia, aminek még csak a közelébe se tudok kerülni, de hála a hibás döntéseimnek, sikerült jól elcseszni a karrieremet/személyiségemet/egészségemet. 28 vagyok és még mindig tanulok, vagyis nulla egzisztenciám van. Az önbizalomhiányom és komplexusom miatt soha nem jártam társaságba és most ennek iszom a levét, hiszen egy ismerősöm sincs. Soha nem sportoltam ezért részben ennek is köszönhetően már serdülőkorban leálltam a fejlődésben (alacsony, gebe alkat, fejletlen test). Ezeket figyelembe véve jelenleg nincs olyan számomra minimálisan is vonzó lány, akinél egyáltalán említés terén is szóba jöhetnék (de állítom, hogy tőlük 2 kategóriával csúnyácskább lányoknál is nulla esélyem van). Így pedig nem látom értelmét annak, hogy társkereséssel foglalkozzak. Mivel a libidóm is szinte mindig nagyon alacsony (ez vszeg a depresszió miatt is lehet) így aztán nem is igényelném egy csaj társaságát (bár lehet pont az ő társaságában állna helyre). Egyedül az zavar, amikor látom, hogy futószalagon jönnek ki az új szép csajok 14-16 évesen és már ők is ezerszer magasabb szinten vannak, aminek én soha nem fogok tudni megfelelni. Ilyenkor fáj belegondolni, hogy tényleg egy számkivetett genetikai hulladék vagyok. :(
2019. júl. 1. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt érzem, sajnos vagyunk így néhányan. Én jóval idősebb vagyok nálad. A libidóm viszont még mindig elég magas szerintem, bár már talán nem akkora, mint annak idején. A szép lányok látványa még mindig kiborít rendesen. Hát tényleg nem könnyű a számkivetettek élete.
2019. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ami a kérdés illeti, szerintem normális ezt gondolni, mert tudjuk, hogy mi a realitás. De nekem nincs is hol ismerkedni velük.
2019. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Amikor azt hallod egy a 20-as évei elején járó nőtől, hogy olyan szuper, hogy a Csernobil sztori nem történt meg a valóságban.. Akkor azért át kéne értékeld ez utóbbi kijelentésedet.

A girnyóság elllen ott a kondizás és az étrend.

Az egzisztencia nem lét kérdés, másoknak sincs.

A költőpénzért mások is megdolgoznak, hova tovább jellemzően nem azért kapják az emberek, amit jól esik számukra végezni és nem is annyit, amennyiért megérné.

Végül pedig nagyon is jellemző, hogy az ember nálánál jobb partikra bukik. De hát miért ne? Amíg felismeri, hogy ez így van és nem csak légvárakat követ.

2019. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Na ezt meg honnan vette ez a lány, hogy fel sem robbant az erőmű? Sok mindent, sok elméletet hallottam már mindenféle témában, de ezt még nem. Mondjuk ez már nálam egy jó ismerkedési alap lenne, legalább hozzá tudok szólni a témához, meg az ilyen dolgok.
2019. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Bármikor tudsz változtatni, önsajnáltatás helyett pedig összeszedhetnéd magad, aztán ha már rendben vagy magaddal, akkor lehet társat keresni.
2019. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Normális. Neked tényleg semmi értelme odamenni lányokhoz.
2019. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
4-es, onnan, hogy tinderen gyűrte az egoizmust történelem óra helyett. Igen, mert neki ez már történelem, ahogy lassan a new york-i tornyok is... A mai világban a 20-30 közötti "lányok" élete a szex és new york sorozatra kezd hasonlítani. Nem nyomja őket a kényszer, hogy gyereket szüljön, nem ciki semmi manapság, sőt még büszke is rá (aki eddig homár volt, az csendben volt, most a mellét veri a pride-on, pedig csak egy genetikai hulladék nah mind1...). Szóval ez a baj. 30 felett meg egy kiélt, semmire kellő ostoba nőszemélyt miért tartson el akárki is? Vissza fog nyalni a fagyi, de az eléggé durván. Az idő majd megoldja. Kérdező hagyd a francba ezeknek a kergetését, felesleges. Majd elvesznek a süllyesztőbe, azt lesz helyettük más hulladék. Ez így van rendjén. Saját magad rakd helyre, találd meg mit akarsz, vitelezd ki és élj szabadon (ha már csak ilyen nagyképű nárcisztikus némberek vesznek körül).
2019. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Halmai Annamária ***** válasza:
0%
Valójában abba fáj belegondolnod hogy lusta vagy bármit is tenni magadért. A panaszkodásod meg hidd el, senkit sem érdekel. Ha nem teszel magadért, ilyen maradsz, változni csak akkor tudsz, ha abbahagyod a rinyálást meg a lustálkodást, elkezdesz gyúrni, öltözködni, stb. Számtalan hozzád hasonló embernek megírtam már ezt, a kisujjukat nem volt hajlandó mozdítani egyik sem, nyilván te sem fogod.
2019. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Számtalan hozzád hasonló embernek megírtam már ezt, a kisujjukat nem volt hajlandó mozdítani egyik sem, nyilván te sem fogod."


Csak sajnos te se ismered az életutamat. Sokszor még kajára sincs pénzem, nehogy kondizni. De amúgy is mindegy az egész, mert krónikus izomgyengeségben is szenvedek így a kondizás lényegében kizáró tevékenység nálam. De promózd csak nyugodtan továbbra is mindenkinek a gyúrást, mint a többi felszínes némber. Miért nem egyből azt tanácsolod nekünk, hogy legyen olyan az arcunk, mint Chris Hemsworth-nak. Kb. ebben nyilvánul meg a nagy segítségnyújtásod, amire itt annyira büszke vagy.

2019. júl. 1. 13:39
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
"Sokszor még kajára sincs pénzem, nehogy kondizni." - Gyaloglás/kocogás erdőben, parkban, ingyen van, saját testsúlyos edzés eszközök nélkül szintén, felülés, fekvőtámasz, hasprés, guggolás...
2019. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!