Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem akar velem ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem akar velem ismerkedni, mert nem szeretem a németet. Szerintetek normális?!

Figyelt kérdés
28 éves férfi azért nem akar ismerkedni, mert én angolul beszélek, ő meg németül tud és én nen szeretem a németet. Mondketten magyarok vagyunk. :D Ennél hülyébb kifogást még nem hallottam...:D
2019. ápr. 24. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem normális.
2019. ápr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy írod: ez csak kifogás. A valódi oka más, de azt nem fogja elmondani.
2019. ápr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Azt hittem, hogy már vége a tavaszi szünetnek. :O

Kamu.

2019. ápr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

3as! Miért lenne kamu? Sok az ilyen degenerált.

Én ilyeneket kaptam, hogy tul férfias munkám van. Meg nem a kutya volt a baja, hanem a fajtája. Gyereknél, hogy ha fiú lenne elfogadna...

🤦‍♀️😂

2019. ápr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2019. ápr. 24. 07:57
 6/9 anonim ***** válasza:

1) szinte biztos, hogy kifogás :D :D


2) ha mégis igaz lenne... nos akkor ez az ő preferenciája, semmivel sem jobb vagy rosszabb elvárás, mint mondjuk a szemszín, magasság vagy tetoválás.

2019. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán külföldre tervez menni a közeljövőben, akár dolgozni, akár kitelepülni hosszútávra. Ha te angolul beszélsz, ő pedig németül, kevés olyan terület van, ahol mindkettőtöknek egyformán jó lenne nyelv szempontjából.
2019. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet kifogás, de az is lehet, hogy tényleg ez fontos neki. Mindenkinek van valami rigolyája. Aki imád koncertre járni, az olyan párt keres, akinek hasonló a zenei ízlése. Aki szereti az állatokat, az állatszeretőt. Aki imád kirándulni, az nem választ olyat, aki utál. Ha neki a német a hobbija, vagy fontos pont az életében, akkor jogosan próbál olyan párt találni, akivel ebben passzolnak.
2019. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, ez elég hülye kifogás... x) Én is “németes” vagyok, nekem ez egyszerű, átlátható, konkrétan szabályozott, könnyen tanulható nyelv, szeretem. Férjem “angolos”, a németnek már a hangzásától kifut a világból - ahogy én az angoltól. Most próbálkozom vele, de utálom, egy szabályok nélküli, összevissza katyvasz az egész, meg még kimondani/leírni sem szabad a szavakat normálisan, mindent rövidíteni kell... szerintem undorító egy nyelv. xD

Na mindegy, szóval kb. zsigerből utáljuk a másik beszélt nyelvét, de fel sem merült soha, hogy ennek bármi befolyása lehetne a kapcsolatunkra... x)

2019. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!