Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha meglátok egy nőt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátok egy nőt miért érzem hogy semmi esélyem nála? Úgy érzem senkinek se kellenék!

Figyelt kérdés
2019. júl. 24. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Szeresd magad!
2019. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Talán azért, mert semmi esélyed nincs nála.
2019. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Mert lehet tényleg most semmi nincs benned, amit egy nő vonzónak találhatna.


1. Személyiségre mennyire vagy tökös, vicces, magabiztos, beszédes, domináns?

2. Mennyire adsz a külsődre? Jársz edzeni?

3. Mennyire építed az egzisztenciád?


Alapvetően 90%-ban ezekre bontható le, hogy mi lehet a baj veled. A személyiséged még nem elég férfias és szórakoztató, a külsődön még van mit javítani és anyagilag is bőven nem vagy rendben. Nem kell mind a hármat csúcsra járatnod hogy lehessen helyes, szerető barátnőd, de érdemes dolgozni ezeken. Nem csak a milliomos alfahím testépítőknek van nője, de ez csak egy véglet volt, te esélyesebben közelebb állsz a másik véglethez. Kezdj el fejlődni

2019. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

És alapvetően mennyire vagy megbízható, hűséges, intelligens? Mennyire érett a gondolkodásod?

Mennyire vagy empatikus, kompromisszumképes?

2019. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Voltál már szerelmes? Akkor csalódtál?
2019. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Én esetemben tudom, hogy miért érzem így. Ő 10 évvel fiatalabb nálam, 2ezer facebook ismerőssel, nekem van 150. Szereti a pénzt, pénzügyi területen mozog, nekem nincs csak minimális. Szeret utazgatni, én nem szeretek. Stb.... szóval az esetek nagyrészében tudom, hogy semmi esélyem.
2019. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Hozé don Padrafos ***** válasza:
78%
Ezzel én is így vagyok. Akiknél a logika erősebb a szívnél, azok a valóságot, a tényeket látják, és szinte %-okban megadva érzik, hogy kinek mennyire jönnének be, és meg sem próbálnak ismerkedni akárkivel, csak azzal, akit a szintjük közelében éreznek. A többiek hisznek a csodában és mernek magukról többet gondolni, mint akik ők valójában. Nekik emiatt több jut az életben. Irigylem őket, én erre nem vagyok képes. Nincs senkim, robot barátnő projecten dolgozom. F38
2019. aug. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
7: A robot barátnő nem ember. Nekem természetellenes lenne a tudat, hogy egy gép. Nem az hiányzik, hogy valaki forciklusban helyeseljen a dolgaimra, nekem társ hiányzik.
2019. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

3-as. Jól leírtad a proli képző három alapszabályát.


"1. Személyiségre mennyire vagy tökös, vicces, magabiztos, beszédes, domináns?


2. Mennyire adsz a külsődre? Jársz edzeni?


3. Mennyire építed az egzisztenciád?"


Kihagytad a 10 méter sugárban érezhető illat felhőt!


Azért válaszolok rá...


1. Nem nevezném magam tökösnek, domináns sem vagyok, a humorom inkább angolos, beszélgetni viszont szeretek.


2. Nem jártam sosem edzeni, a külsőm sem egyedi.


3. Az egzisztenciám mai mércével mérve is átlagos.


Mégis állandóan a legjobb nőket szemeltem ki magamnak, sokan lekoptattak, de a maradék mindig igent mondott. Ma már révbe értem, jól élek.


Ilyenkor mi van?

2020. júl. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, akkor ne csodálkozz. A fene randizna olyan önbizalomhiányos emberrel, aki folyton csak arra tud gondolni, hogy nem kell senkinek, sajnáltatja magát, mintha azt várná, hogy valaki megszánja s sajnálatból összejöjjön vele.
2020. júl. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!