Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is pusztító érzésként éli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is pusztító érzésként éli meg ezt?

Figyelt kérdés
Egyetlen pillantásból tudod,hogy nem tekint a másik fél férfinak.

2019. júl. 25. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Én ezt nőként meglehetősen felvillanyozónak találom.
2019. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erre a vendégem voltál,ha más fájdalma örömöt okoz neked.
2019. júl. 25. 23:09
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Mármint azt, hogy engem nem tekintenek férfinak. :D
2019. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ami másnak öröm,az másnak fájdalom.
2019. júl. 25. 23:11
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező neked nulla a humorérzéked.
2019. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretem,ha gúnyt űznek belőlem :(
2019. júl. 25. 23:27
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Viccelt, nem gúnyt űzött belőled.

Miben nyilvánul meg, hogy nem tekintenek férfinak?

2019. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Örülj neki :D Èn ma mentem oda egy csajhoz, nèzegetett ès gondoltam itt a lehetőség.. Rá is készültem, összeszedtem minden batorságomat..Pedig amúgy nem szoktam ilyet. Olyan bunkó stílusban lekoptatott.. Pedig semmi nem indokolta ezt a hangnemet.. Nem is értem , azért annyira nem is volt olyan szép..


Látod ha nekem lenne ilyen képességem, akkor elkerültem volna ezt kínos pillanatot :D


23/F

2019. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
A férfiaknak ez valami népbetegsége mostanában, hogy ennyire betegesen bizonygatni akarják, hogy ők mekkora férfiak és rájuk férfiként kell tekinteni... Miért nem lehet csak embernek lenni? Saját magadtól veszed el az esélyt ezzel a rossz hozzáállással. Nem ""férfit"" keresek hanem egy jó embert. A legtöbb nőt akit én ismerek annyira de annyira nem érdeklik már ezek a bugyuta sztereotípiák, hogy mi a férfias meg mi nem. Nincs már abszolút szükségünk arra, hogy ilyen meg olyan erős legyen meg hú de férfias mert se eltartani se pátyolgatni nem kell már a nőket. Csak egy normális, jó embert szeretnénk akinek nincsenek ilyen komplexusai, hogy a másik biztos nem tekinti férfinak.
2019. júl. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy a #9-es válaszolónak igaza van. :)
2019. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!