Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen érzés volt, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt, mikor először csókolóztál? Pozitív v negatív érzésként maradt meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor jó volt, és teljesen jól csináltam elsőre. a csajnak nagyon bejött.


aztán mára már nem jó emlékként gondolok rá vissza, mert egy hülye kis ri*anccal történt meg. Sosem csókolnám meg többé.

2011. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nekem hirtelen jött, igazából számítottam rá, de magamban arra gondoltam, hogy bárcsak ne, de aztán mégis én nem tudtam megállítani :/ Hát pozitív is meg negatív is, sajnos egy olyan pasival történt, aki nem igazán tetszett :S
2011. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elröhögtem magam. Kb 13 voltam xD
2011. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 2 héttel ezelőtt volt az első csókom.A fiúnak és nekem is ez volt az első.Fel voltam rá készülve de mégis lefagytam és csak egy kis szünet után fogtam fel,hogy mi is van.Nagyon jó volt vele,mert igazán szeretem:xCsak az volt rossz hogy korgott a gyomrom,mert alig ettem aznap valamit.De a csókot puszik előzték meg és nem egyből rontottunk egymásra...Most 2 hét után éreztem azt hogy igazán összeszoktunk.

14/L

2011. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Külföldi válasza:
Nekem az első csókom irtózatosan szar volt, nemtudom, azóta már csináltam nem egy lánnyal, de az akivel először csináltam, valamit nagyon elszúrhatott, mert rosszul lettem, sőt még ma is rosszul leszek ha rá gondolok.
2011. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!