Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számít az annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít az annyira elítélendőnek, hogy kövér férfiakkal nem szeretnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen engem 28 évesen még nagyon taszítanak. Ha kövérebb férfi ír vagy szólít meg, emiatt rögtön visszautasítom, úgysem lenne belőle semmi.
2019. júl. 26. 07:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne elítélendő? Nekem sem tetszenek. Én világ életemben rendszeresen sportoltam és vékony voltam, ezt elvárom a páromtól is(mármint a sportolást és hogy ne legyen túlsúlya).
2019. júl. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

Teljesen jogosak az igényeid ha vékony sportos, izmos vagy. Azonban egy skinnyfat nő akin nincs izom, lóg rajta a bőr az ugyanúgy nem szép látvány, max póló alatt könnyebben elrejthető mert vékonynak néz ki.

Szóval egy skinnyfat alkatú ne csodálkozzon ha neki csak egy kövér jut.

2019. júl. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Attól hogy van egy kis túlsúly még lehet kedves, normális.
2019. júl. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem elítélendő. Semmilyen preferencia, ami alapján TE választod a SAJÁT párod nem elítélendő. Te tudod, mi a fontos neked, nyilvánvalóan ha olyan valakivel jössz össze, akiről már az elején tudod, hogy nem kellene, az csak mindkettőtök idejét húzza, és csak még jobban fáj, ha később vetsz véget neki. Az egy dolog, hogy sokakat bánt, Európa második legtúlsúlyosabb országában nyilván elég nagy számú embert érint ez a szelekció, ők valószínűleg inkább elítélendőnek tartják, mint az átlag testsúlyúak, de attól még nem lesz igazuk. Saját magadnak olyan párt választasz, aki neked megfelel, pont.
2019. júl. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%

Csak az az elítélendő, ha dagadt nőt nem fogadnak el...

Az felszínesség, stb.

Pedig pont, hogy a nőknél kellene a külsőnek jobban rendben lennie, mivel a férfiak a vizuálisabbak.

2019. júl. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a te dolgod, hogy kihez vonzódsz, nincs ezen mit elítélni vagy vitázni rajta.
2019. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

A szépség mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok. És ezen nem kell semmit se túlragozni. Mi se jövünk be mindenkinek, ők se jönnek be mindenkinek.


És tudod, az az elgondolkodtató inkább, hogy 28 évesen még ezen a szinten vagy, hogy azt hiszed, hogy ez elítélendő és erről önmegerősítést várva, hogy ez nem az, erről kérdést kell ide kiírnod.

Ha nagyon jól tudod, hogy nem elítélendő, akkor mi a további kérdés?

2019. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Kövér férfiként válaszolok:

Amíg normálisan történik az elutasítás, nincs ezzel gond. Akkor gáz, ha pocskondiázva teszed. Az is irritáló, mikor elkezd valaki életmód-tanácsokat adni meg lefogyasztani akarni. Egy normális, de határozott elutasítástól sosem sértődök meg. Nekem se tetszhet mindenki. Én is utasítottam már el mást. Nem kell ezt a kövérségre kihegyezni és ennyi.

2019. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem elítélendő. Nekem pl. nagyon tetszenek a gusztán kövér pasik. A vékonyak nem. Mindenki más. A férfiak többsége is visszautasítja a kövér nőket.
2019. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Miert gondolod azt hogy elitelendo? Mert lathatoan senki nem teszi se itt sem a valo eletben... ha csak nem fennhangon uvoltozos hogy a dagi pasik undoritoak... azt lehet nem nezik jo szemmel.

De igy?

Eros a gyanum hogy valahol te iteled el magad emiatt, mert nem szereted alapvetoen ha mas kulso alapjan itel... nincs ezzel gond amig nem itt reked meg a dolog.

Ugyhogy ne iteld el magad es ezaltal mast se ;)

2019. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!