Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számít az annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít az annyira elítélendőnek, hogy kövér férfiakkal nem szeretnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen engem 28 évesen még nagyon taszítanak. Ha kövérebb férfi ír vagy szólít meg, emiatt rögtön visszautasítom, úgysem lenne belőle semmi.
2019. júl. 26. 07:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
5%
Nah a gondolkodásod miatt nem foglak sohasem megszólítani, és inkább köpök 1et, mert még a végén kövér leszek a 100kgommal a 190es magasságomhoz és 20% körüli testzsírszázalékommal. Mindig edzés után mérem ;)
2019. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A nők is vizuálisak, pont ugyanannyira. Ezért néz ki Thor, Captain America meg a többiek úgy, ahogy.
2019. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez a helyzet! Elutasítom az olyan férfiakat akik lusták edzeni.
2019. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő ,ízlés dolga :)

Nekem meg pont a Macis Kövérebb alkat jön be.


31N

2019. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!