Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért egy külön faj számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egy külön faj számomra a női nem, miért nem érzem elég jónak magamat hozzájuk?

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista vagyok. 90%-ban a csoporttársaim lányok. Sem a középiskolában sem pedig az egyetemen nem keresik a társaságomat. Köszönünk egymásnak, a jegyzeteket mindig megosztjuk egymással de a lányok sohasem néztek "úgy" rám. Szóváltás szintjén sem vagyok velük kapcsolatban. Nem is érzem magamat jónak hozzájuk. Ismerkedni meg sem próbáltam velük mert tudtam, hogy jönni fog egy sokkal jobb nálam. Ne vesztegesse rám az idejét. Annyira nem hiányolom a nőkkel való kapcsolatot de néha előtör belőlem a hiányérzet és az, hogy nekem sohasem volt senkim sem. Látom, hogy mások milyen boldogok és szíven üt amikor szembesülök vele, hogy nekem sohasem lesz/lehet.

2019. júl. 26. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Hidd el rengetegen vannak így. Többek között én is. Ennek nagyon sok oka lehet, nem fogom sorolni, de csak nézz meg egy reklámot, kitolódtak az igények mind2 nemnél. Nekem is bombanők kellenek. :D
2019. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem bomba nők kellenek.
2019. júl. 26. 12:22
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Bazsi! Hát élsz?
2019. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Régen nagyon kevés önbizalmam volt. Nem mertem pasizni, de nagyon hiányzott. Kb. annyi idős lehettem, mint te, és egyszercsak összeszedtem magam. Azóta faltam a pasikat, amíg meg nem találtam az igazit. Ja és nem vagyok szép
2019. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

"tudtam, hogy jönni fog egy sokkal jobb nálam. Ne vesztegesse rám az idejét."


Ezért... Ennyire hogyan lehet szerencsétlen? Meg sem adod nekik az esélyt és aztán csodálkozol a helyzeteden? Gondold át miért nincs önbizalmad és építsed fel magad.

2019. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem Balázs vagyok. Ő egy 28 éves volt alkoholista.



Milyen esélyt nem adok még? 😀

2019. júl. 26. 18:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

„Látom, hogy mások milyen boldogok”


Attól még, hogy a fészbukon mosolygós rózsaszínű képeket pakolgatnak fel az még nem biztos, hogy azt jelenti, hogy boldogok is. Mert a látszat néha csal, sokszor a felszín alatt teljesen más dolgok vannak. Lehet, hogy mondjuk a kívülről legboldogabbnak tűnő pár naponta órákig ordibál egymásra.

2019. júl. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

Ez sajnos igy van. Ha nem akarod magadat lelkileg még jobban megálazni akkor valóban nem érdemes kezdeményezni.

Egyszerűen hiányzik belőled a "férfi".

Sokunkból hianyzik. Tanulj és dolgozz, majd 15-20 év múlva lesz egy elvált gyerekes anyuka párod. Addig viszont hanyagold a témát.

2019. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor inkább senkim sem legyen.
2019. júl. 27. 23:08
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Ne félj majd az egész életen át tartó magányosság után megváltozik a véleményed.


Vagy most teszel ellene. Rajtad áll

2019. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!