Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos kinézetű nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos kinézetű nők bomlanak értem, de ha egy nő már egy picit is szebb, már elérhetetlen számomra. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Frissen elvált 30-as férfiként újra belevetettem magam a csajozásba, mivel már az elmúlt 9 évben kijöttem a gyakorlatból. Korábban kölök képűnek, jófiú kinézetűnek mondtak, ám mostanra férfiassá, sármossá váltam szerencsére. Eddig is felfigyeltek rám a nők, azonban most hogy elkezdtem kigyúrni magam és végre tudatosan divatosabban öltözködöm, nagyjából ötvenszer több nőnek bejövök. Sok emberrel találkozom a munkám során, szinte minden nap ilyeneket kapok a nőktől:

Ne haragudj, bejelölhetlek facebookon? Megismerkednék veled...' - És ehhez hasonló burkolt vagy kevésbé burkolt ajánlatokat....

Ami jól hangzik, csak egy gond van: mindegyik kivétel nélkül átlagos nő, akik annyira nem mozgatnak meg. (egynémelyiket játszi könnyedséggel meg is kaptam egy éjszakára...)


A szép nők ugyan nem nyomulnak rá pasikra, ami teljesen érthető. Azonban bármit teszek, egyszerűen nem tudok egy szép nőt meghódítani.

Kommunikatív vagyok, jókat el tudok beszélgetni-nevetgélni a szép nőkkel is. De valamiért mindig behúzzák a féket az ismerkedési fázisban és vagy friendzone-ba kerülök, vagy felszívódik a nő.


Nem modell alkatú nőre vágyok én, csak egy, az átlagosnál picit szebb, természetes szépségre. Akinek a fotóját bátran megmutathatom a barátaimnak és elismerő szavakat kapok rá. Nem tehetek róla, az ilyen nők jönnek be....


(Egzisztenciálisan az átlagosnál talán egy picit jobban keresek, gyerekem nincs.)



2019. júl. 22. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon egyszeru. Nem vagy olyan jo pasi, nem vagy a szep nokkel egy szinten.
2019. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy mégsem olyan jó pasi,int amilyennek hiszed magad.
2019. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom laza kapcsolatot akarsz nem komolyat, mert első ami feltűnt, hogy többeszámot használsz, neked szép nők kellenek, nem egy valakit keresel, aki komplex, akit szeretsz.


Aki jól nézzen ki, akivel kérkedni lehet mások előtt.


<Akinek a fotóját bátran megmutathatom a barátaimnak és elismerő szavakat kapok rá>


Ha nem tudnám, hogy házas voltál azt hinném egy kamasz írta.

2019. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

- Hű apám micsoda nő. Bárcsak nekem is ilyen szerencsém lenne haver! Nincs véletlen egy ikertestvére? :D haha


-haha :D Tudom... Nem adta könnyen magát de megérte. A barátnője se rossz amúgy, majd bemutatlak neki később.


- Ok. Benne vagyok :D

2019. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Értéktelen, felszínes embernek tűnsz az írásod alapján.
2019. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért írok nőket, mert nem az a célom, hogy feleségül vegyem az első szép nőt, aki ne adjisten fennakad a hálón :D Nyilván ha belsőre is teszik, akkor hosszabb távra terveznék. Azzal az egy nővel.
2019. júl. 22. 22:39
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Kivancsi vagyok, hogy mi az az atlagos no. Mi az a szebb? :)
2019. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
neked honnan szamit egy no szepnek?
2019. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudom szubjektív ki a szép nő. Talán az, akit a többség annak tart. Csak hát kereslet-kínálat alapon az ilyenekre nagyságrendekkel több férfi ráröppen, nagy a konkurecia.
2019. júl. 22. 23:54
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Hálát adok az égnek, hogy átlagos nő vagyok. Hú, de nem szeretnék senki kirakati babája lenni, akit mutogathat...

Jobban járok, ha valaki azért van velem, mert szeret és értékel olyannak, amilyen vagyok. ;)

2019. júl. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!