Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy az alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy az alacsony férfiak (170-175 cm alattiak) esélytelenek a nőknél, amikor a tapasztalat nem ezt mutatja?

Figyelt kérdés

Most nem banális sztárpéldákat mondok, mint Johnny Depp, Bruce Willis, Tom Cruise, Jason Statham és még sokan mások, hanem a való életben sem ezt látom. Mostanában figyelem az embereket az utcán meg mindenhol magasság szerint, és rengeteg alacsony férfit látok boldog kapcsolatban, és szemmel láthatóan oda van értük a barátnőjük. Akik ráadásul sokszor magasabbak is a pasinál, rengeteg olyat látok, hogy a csaj magasabb mégis tökre boldog párnak látszanak. Ugyanakkor rengeteg magas férfi meg teljesen egyedül van és (már ránézésre is) a kisugárzásából láthatólag sikertelen a nőknél.

Ha igaz lenne az elmélet amit itt gyik-en írnak, hogy a nők csak a 175-180 fölötti férfiakat veszik egyáltalán férfiszámba, akkor elvileg nem szabadna rengeteg ilyet látnom a való életben.

Akkor hogy is van ez?


2019. júl. 26. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
170cm alatt alacsony egy férfi. 170-175 középmagas.
2019. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Hasonlót látok. Illetve inkább azt, hogy az alacsonyság ellenére is lehet valaki sikeres és aki alacsony az más dolgokban még tudna fejleszteni magán.


Van egy régi középiskolai jó barátom, kb 167-168 cm magas. Középsuliban bőrfejű volt, acélbetétes bakancsot hordott bőrdzsekivel, pattanásos volt, nem is túl jóképű, tizenévesen sosem volt barátnője és azt se tudta mit mondjon a csajoknak.


Azóta kigyúrta magát (régen 50 kg volt, most olyan 80 és színizom, adonisz tényleg az átlagember szemével), lett vonzó és elegáns stílusa, öltözködése, megtalálta a számára legjobban álló frizurát és arcszőrzetet, elvégzett egy matek-tesi tanári szakot főiskolán és a honvédségnél kezdett dolgozni tűzszerészként. Plusz megtanult csajozni, nagyon jó dumája van. Volt is egész sok lánnyal fősuli alatt, köztük tőle magasabbakkal is és most menyasszonya is van. Velem egyidős. Szóval nagyon sok minden lehet kompenzálni, ha alacsony vagy


25/F

2019. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Ezt max néhány nagyon frusztrált kisfiú mondja, akinek sosem volt még nője. Csak nem emiatt.


Nő vagyok és minden párom 170-179cm között volt. A mostani is kb 174cm magas. Én 162cm magas(mély) vagyok.

2019. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
A GYyk-s "alacsony" (értsd: 170-180 cm) pasik hozzák fel ezt kifogásnak, hogy ne kelljen ráeszmélniük sikertelenségük valódi okára.
2019. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

1, Alacsony alatt nem a 170-175-ös magasságot gondolják.

2, Valóban lehet így is barátnőt találni, de melósabb és nehezebb. 176 vagyok, semmi gondom a magasságommal, ettől függetlenül voltak olyan lányok, akik szimplán közölték, hogy nálam magasabb pasi kell nekik.

3, Hagyjuk már, hogy mindenki frusztrált, akinek valami miatt nehezen megy valaki. Persze, hogy frusztráltak, de attól lettek azok, hogy hátrányba kerültek. Van pár 160 körüli vagy alatti férfi ismerősöm, közülük 1 tudott normális kapcsolatot összehozni, a többségük meg szűz. Csoda, ha ettől frusztráltak lettek?

2019. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lazy Lover ***** válasza:
24%
Hol élsz te szatyorban? Sehol nem látok alacsony átlag pasit csajjal
2019. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
170 cm vagyok, évekig éltem együtt a 170 cm-es exemmel, de több barátnőmnek volt már alacsony (165-170 cm) pasija, úgyhogy a környezetemben sem igazolódik a gyikes elmélet.
2019. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6: Ez úgy néz ki, hogy egyeseket valamilyen személyes tapasztalat miatt sért egy általánosítás, ezért ők hirtelen azt kezdik el állítgatni, hogy minden máshogy van, mint ahogy. Tök jó példa ez az alacsony srácos dolog. Volt egy csomószor olyan, hogy írogatták páran, hogy mennyi olyan párost látni az utcán, amikor alacsonyabb a srác. Elég a dologhoz kiülni egy kávézó teraszára és máris cáfolható a dolog...
2019. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

szerintem is nagy marhaság. egy 175 cm magas férfi egyáltalán nincs hátrányban.


Én 188 cm magas vagyok és 8 cm-ert szívesen átadnék bárkinek-.

2019. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt baromira kíváncsi vagyok, hol látsz ilyen gyakran 170 centis alacsony párocskákat. Én ennyi vagyok és soha nem adott jelet egy csaj sem, pedig arcra is helyes vagyok. Másrészt honnan tudod, hogy azok az alacsony pasik, akiket látsz a barátnőjükkel, véletlenül nem kőgazdag programozók/mérnökök/orvosok. A jó vagyoni helyzet simán kompenzálhatja az alacsonyságot, főleg ha az illető pasi jóképű is mellé. Csak tudod nem reprezentatív dolog a gazdagokat tekinteni, mert ők ronda arccal meg kis farokkal is találhatnak egy érdekkapcsolatot (amiről te azt gondolod, hogy imádják egymást). El se tudod képzelni, hogy ma Magyarországon hány ilyen érdekkapcsolat van, ahol a csaj a stabil egzisztenciáért cserébe (a nyitott kapcsolat (vagy nevezzük félrekefélésnek) szinte közmegegyezéssel történik) megadja a szexuális/érzelmi pluszt egy munkában megfáradt és fásult, de egyben önmagát becsapó férfinak.
2019. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!