Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetek még szerelmes? Találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek még szerelmes? Találhatok olyan nőt aki megfelel az ízléseimnek, és elfogadja hogy introvertált vagyok? 40 éves ff vagyok 14 éve egyedül, van egy nagy lányom. Amúgy külsőre vagány és abszolut divatos laza . Bár gátlásos.

Figyelt kérdés
Nem tudom hol ismerkedjek hol keltsem fel magamra a figyelmet. Mindenki értetlen ,hogy nem értik miért vagyok egyedül. Mert félek...ez van.
2019. júl. 27. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket írd le egy társkeresőn, tegyél fel legalább 1 fényképet mellé és hidd el, hogy lesz jelentkező. Elvégre a lányod is megszületett valakitől.
2019. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félsz? Te neveled a lányod?
2019. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

14 éve egyedül? Aztaku..... Hát ez számomra nem bíztató mert én is ilyen vagyok kb... de még csak 3 éve egyedül.


Mindenesetre sok sikert, remélem megtalálod aki illik hozzád. Egyébként amit írnak hogy próbáld meg a társkeresőn azt osztom.

2019. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudjátok az egyedüllétben az a rossz hogy jó. Csak nem normális. Főleg ha látod ,hogy körülötted mindenkinek van...
2019. júl. 27. 20:49
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja ,nem én nevelem de 14 éve minden egyes hétvégén velem van. Sok kétely van bennem. Mi lesz ha felborul minden,mi ledz ha a páromnak van gyereke és azt nevelni kell,erre hogy reagál a lányom,hogy változik ettől a kapcsolatunk? Ezer és ezer kételyem van.
2019. júl. 27. 20:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress gyermektelent, hogy kevesebb legyen a kételyed. Ha meg se próbálod, akkor eleve vesztettél.
2019. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt a gyereket is összehoztad egyszer, nem? Ismerkedni meg bárhol lehet, indulj meg.
2019. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért ismerkedsz nehezen mert megszoktad az egyedüllétet és elszoktál az ismerkedéstől.


Valahogy vissza kellene illeszkedned abba,hogy társaságba jársz, beszélgetsz, és ha ezt először csak egy baráttal, ismerőssel teszed, már az is jó.


Aztán majd magától is adódik a lehetőség csak legyél nyitott rá, és használd ki az alkalmat az ismerkedésre, beszélgetésre, flörtre. Még ha nem is lesz belőle komoly kapcsolat akkor is.


Ha előnyös a külsőd már nyert ügyed van, sok nő van egyedül ha a korosztályodban szeretnél ismerkedni (+-5-6 év).

2019. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Én egy nő vagyok, igaz idősebb (47), de pont ugyanez a problémám. Baromi jól érzem magam egyedül, de azért hiányzik egy társ is. Olvasgattam, hogy létezik a mingli életmód. (Egyedül élsz, így is akarsz maradni, de van egy monogám kapcsolatod egy szintén egyedül élő társsal.) Számomra az lenne az ideális, ha lehetnék néha egyedül is, máskor a barátommal elmennénk valahová, vagy nálam aludna, vagy ő nálam. De a legtöbb férfi házvezetőnő+szexpartnert keres, így ez nehéz. Talán, ha társkeresőn regisztrálsz, leírhatnád így, hogy ezek az elvárásaid. Én nem mertem, mert egy 40-es nőnek így is nehezebb.
2019. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válaszolóval egyetértek . De igazán az utolsó az a nyerő,legalább is kezdetben.
2019. júl. 27. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!