Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, aki introvertá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki introvertált fiúba lett szerelmes? Hogy oldotáttok meg, hogy közeledjetek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Lehunyom a szemem, hogy aludjak, és csak őt látom bevillani, forgolódom, nem tudok aludni, lecsekkolom századjára is minden social médiáját, elképzelem magunkat mindenféle élethelyzetben. Kezdek teljesen belehülyülni az egészbe, féltékeny vagyok mindenkire, aki hozzászól, elképzelem ahogy válogatott kínzásokban részesítem őket :DD soha nem kezdeményeztem, és nem is bírom rávenni magam.

Mit tegyek?



2019. ápr. 18. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
szenvedj tovább, ha ilyen önérzetes kis hülye vagy
2019. ápr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vedd rá magad
2019. ápr. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne akadály ha egy férfi introveltàlt.

Viszont amit itt leírtàl,hogy féltékeny vagy mindenkire, elképzeled hogy hogy kínoznàd meg azt aki megkörnyékezi és minden social mèdiàjàt követed , az nekem kicsit beteg!

Rémisztő inkàbb!

Én nem szeretem ha valaki így rámakaszkodik.

Szóval szerintem nàlad , nem az a probléma hogy introveltàlt vagy.

2019. ápr. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jelen!


Az a szitu, hogy ha introvertálttal vagy, akkor valószínű, hogy neked kell kezdeményezned (pláne, ha mellé még félénk is), nemcsak most, hanem egyébként is inkább te leszel a kezdeményező fél. Ha az introvertált viszont kedvel, akkor az inkább abban fog megmutatkozni, hogy keresi a társaságod, hogy néha ő kezdeményez, hogy odafigyel arra, amit mondasz, kérdéseket tesz fel, és hogy beavat a belső világába.


Érdemes valami olyan dologgal indítani a beszélgetést, ami közös érdeklődési körötök, vagy valami, ami kicsit személyesebb, és jól el lehet róla beszélgetni, reagálj valamire, amit posztolt, stb. Ezt azért, mert az introvertáltak nemnagyon szeretik a felszínes bájcsevegést, ha már szóba álltok, legyen érdekes és jelentős.


És közben meg tartsd tiszteletben a személyes terét. Az introvertált ugye azt jelenti, hogy az interakciók emberekkel inkább kimerítik, mint feltöltik, akkor is, ha az illető embereket szeretik. Nekik kicsit több időbe telik szociális tevékenység után "meggyógyulni" - és fontos, hogy ezt értsd meg!


Sok sikert! :)

2019. ápr. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy oldottuk meg? Esetlenül :D

Én is introvertált vagyok, tehát ő nehezen rávette magát hogy elhívjon teázni én meg először nem tartottam jó ötletnek aztán mégis aztán mégse. Eltelt egy hónap "randizás" ha jól emlékszem mikor először kaptam puszit a homlokomra. Tehát így nem siettük el a dolgot :D

Első körben kezdj el beszélgetni vele azt ajánlom

2019. ápr. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első dolog, hogy az introvertáltság nem egyenlő a nyomisággal. Sem a szociális készség nullával. Sem a beszédképtelenekkel, vagy hogy egy intro kevésbé jó kommunikátor.


Te csak szimplán mulya vagy félénk vagy, ezen kéne változtatni.

2019. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!