Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten milyen oldalakon lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten milyen oldalakon lehet ismerkedni, ahol vissza is írnak a nők?

Figyelt kérdés

Eddigi tapasztalataim szerint az szokott lenni a netes társkeresésnél, hogy ráírok több száz nőre teljesen kulturált, épkézláb mondatokat tartalmazó levelekkel, és nem sablonszöveggel, próbálok olyat is beleírni, hogy lássák, hogy elolvastam a profiljukat. (Illetve természetesen a farkamról sem szoktam képeket küldözgetni)

Ennek ellenére abból a néhány százból örülök ha kb tízen visszaírnak. De az is jellemzően olyan, hogy az egyik fele közli, hogy nem akar ismerkedni velem a másik fele meg néhány üzenetváltás után, amikor felvetem a személyes találkozó lehetőségét, akkor végleg elnémulnak.


Milyen oldalakat tudtok, ahol lehet úgy ismerkedni nőkkel, hogy visszaírnak vagy reagáljanak valami?


Az sem zavar ha elutasítanak, mert az is jobb mintha nem írnának semmit vissza. Csak adjanak valami reakciót...



2019. júl. 28. 00:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Ezért kell hagyományos módon ismerkedni, nem interneten.
2019. júl. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
#1 Csak egyesek számára ez nem annyira könnyű és ezért is választják az internetet.
2019. júl. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Tenyleg hagyd a netet. Nagyon keveseknek jön onnan össze bármi is. Élőben jobb esélyekkel indulsz, és ott tényleg fejlődik a kommunikációs képességed.
2019. júl. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Randivonal, badoo, facebook....
2019. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

#3


"Élőben több esély" dolog azért nem igazán így van. Élőben kapásból milyen apropóval szólítasz meg valakit? Ilyen gagyi "megmondaná mennyi az idő" dologgal, vagy a rém kínos "csajozós dumák" egyikével?

2019. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

#5


Teljesen igazad van. Célirányosan élőben nem egyszerű csajozni. Társaságba kell járni, ismerettségi körökben mozogni. Ha ez nincs meg, akkor maradt a nyitott szemmel járás és a bizalom a szerencsében.

2019. júl. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
#6 ez a bajom nincs olyan társaság akivel eltudok járni.. És igy könnyen mondják hogy menj el ismerkedni de még is hogyan? Mit mondjak vagy ilyesmi... Neten pedig 95% lehetetlen találni normális csajt aki nem kamu vagy ilyesmi.
2019. júl. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igazatok van, sokkal jobb valóságban ismerkedni. De azzal az a gond, hogy korlátozottak a feltételek. Meg eleve ahogy az fent is volt említve mit mondasz egy vadidegen nőnek, akiről nem tudsz semmit? De mindegy is, mert kitaláltam dolgokat, de az eredmény kb ugyanaz, azt mondják, hogy már van pasijuk.

Az ismeretségi körömben is kb mindenki foglalt.


#8


Gyerekkorom óta rendszeresen sportolok. Szálkás izomzatú Brad Pitt-féle testem van.

2019. júl. 28. 06:21
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Mert senki sem akar egy beszélgetés után randira menni egy vadidegennel. Nem is értem miért forszírozod. Kérj tőle privát csevejelérhetőséget, és írj rá ott többször.
2019. júl. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#10


Akkor megint visszatérünk a netes ismerkedéshez.

Mellesleg meg igazad van, ezt meg is tettem. De amikor egy ismételt találkozót akartam összehozni, akkor az csak húzva halasztva lett, de valahogy csak nem akart összejönni.

2019. júl. 28. 07:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!