Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet még eredményesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet még eredményesen ismerkedni az online társkereső oldalakon kívül? Kicsit reménytelennek érzem az egészet.

Figyelt kérdés
Eddig online társkeresőkön ismerkedtem, viszont ott nagyon kevés a normális pasi. Sokan csak alkalmi kapcsolatokat keresnek, vagy nem gondolják komolyan egyáltalán. Az a baj, hogy nekem nincs nagy baráti társaságom, nem igazán járok úgy el bulizni, stb. illetve környezetemből hallom, és gondolom, hogy ott sem igazán a komoly kapcsolatot keresők vannak. Ti hol szoktatok ismerkedni? Hol lehetne normális értékrendű, komoly kapcsolatot kereső pasikkal ismerkedni? 24/N
2018. máj. 29. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az egyetem meg az ilyen munkahelyi csapatépítők bejöttek. Nem tudok konkrét helyet mondani, vannak olyan programok, ahol az ember kifogja a legalját és haza akar menni, meg van, amikor olyan emberrel melegedtek össze a végére, hogy másnap már randin ültök.
2018. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Bárhol lehet, elég csak ott lenni valahol, és észrevetetni magad, hol a kinézeteddel, hol egy frappánns mondattal. légy helyeken, azt kész.
2018. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Azt szeretem amit csinálok, én se szeretek bulizni, de túraprogramokra pl. szívesen eljárok. Sajnos ahogy látom ezek a programok, a korosztályomat totál nem érdeklik :( 29/F
2018. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem akárhol lehet kb.. Ismertem olyan párt akik honfoglalón ismerték megy egymást és úgy jöttek össze.
2018. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4es. Én olyat akik Teveclubbon Pécs-Miskolc lakhellyel;).
2018. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én az utóbbi időben kezdtem el fontolgatni, hogy talán megpróbálkozom a társkeresős ismerkedéssel, de most valahogy elment a kedvem.

A kérdést több részét akár én is írhattam volna, leszámítva hogy nem pasikat keresek :D


Mi számít neked normális pasinak? :)


Van esetleg olyan ami leköt vagy érdekel? Mivel szeretsz foglalkozni?

2018. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

"Eddig online társkeresőkön ismerkedtem, viszont ott nagyon kevés a normális pasi"


Én ismerek párat. De te mit teszel azért, hogy megismerkedj velük? Talán nem jól használod a társkeresőt?

2018. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos sokszor látok itt olyan kijelentést,hogy nincsennek barátaim,nem nagy a baráti társaságom. Általában a társasági emberek sikeresebbek pártalálásban. Tehát szerintem építs fel egy baráti kört, akikkel a közös programjaitok azt csináljátok,azok amiket szeretsz te is. Ilyen programok közben, meg ismerhetsz embereket, barátaid barátaid, akik szintén szeretik ezeket a tevékenységeket, ìgy esélyesebb a pártalálás.
2018. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Gondolom a kedves kérdező hasonló korosztályt célzott meg, ezért is írja, hogy komolytalanok amit meg is tudok érteni. :) Amúgy meddig lőtted be a korosztályt konkrétan? Esetleg 30 eleje? Ott azért már van bőven normális férfi! Illetve melyik oldal(akon) próbálkoztál?


Nagyon random a dolog sajna, ezt ismerősi körből tapasztalom, visszahallom (mondjuk 30+). Én is most fogok hamarosan fejest ugrani újra a dologba, csak én már harminc végén vagyok. :)

2018. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Semmilyen típusú társkeresésre nincs fix hely. Nincs olyan, hogy felmész valahova/elmész valahova és ott lesz a tökéletes és ideális társ egyből. Ezt felejtsd el.

Ha normális pasit akarsz, aki normális értékrendű és komoly kapcsolatú, akkor egyszerűen ismerkedj bárhol. Rengetegen vannak, maximum nem ők lesznek a társaság középpontjai, nem ők fognak buliban elvinni egyéjszakásra vagy nem lesznek kigyúrva.

2018. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!