Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 42 éves férfiként hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves férfiként hol lehet ismerkedni budapesten? A társkereső oldalakon kívül, azokon mostanában nagyon nem működik semmi.

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Miitt.hu vagy hasonló társkeresők. 42 évesen szerintem még ez a legelőnyösebb.
2017. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rendezvényeken esetleg?
2017. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Olyan rendezvényeken, ahol kutyák vannak, pl. kutyaszépségverseny, akadályversenyek, bemutatók. Ilyen helyeken rengeteg szingli nő lehet, aki elviszi a kedvencét megmérettetni. Biztos látod te magad is a társkeresőkön, mennyi nő fotózkodik kutyákkal.
2017. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem vagy gazdag akkor sehol.
2017. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Tüntetésen

Nyugdíjas klubban

Reumatológián

Gyógyfürdőben

2017. jún. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A nyugdíjas klub jó ötlet, neked meg a munkaügyi központot ajánlom, miközben sorbaállsz a segélyért..
2017. jún. 18. 09:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem férfiként sokkal nagyobb esélyed van, mint nekem nőként. Rengeteg szingli nő van, szerintem körülötted is. Nekem az az érzésem, az egész világ szingli nőkből áll.
2017. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Úgy látszik mindenki a saját szemszögéből látja a dolgokat..

Én pedig azt látom, hogy pl. a társkeresőkön olyan nők válaszra sem méltatnak, akikre az utcán rá sem néz az ember.

Gondolom avval, hogy sok levelet kapnak, megnő az önbizalmuk, elvárásuk..

2017. jún. 18. 10:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem feltétlenül. Én sem vagyok álomnő, sőt, de ez nem azt jelenti, hogy boldog vagyok és hálás, ha akárki közeledik. Itt nem arról van szó, hogy jól nézel ki vagy sem, hanem, hogy tetszel-e annak, akihez közelítesz.
2017. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!