Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi parfüm használat - női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi parfüm használat - női preferenciák?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


női véleményeket szeretnék hallani a férfi parfümökről. Konkrét kérdésem: azt szeretitek jobban, ha enyhén van befújva és alig érezhető, vagy ha húzza maga után az illat csíkot?

Van kedvenc márkátok, típusotok? Úgy általában milyen illatokat szerettek inkább (édes, csípős, stb), ezt akár konkrét termékkel demonstrálva.



2019. júl. 28. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ne húzza maga után a csíkot, az közönséges és olcsó hatású.
2019. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Nehogy már ezt is a nők mondják meg bzmeg!!
2019. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem állította hogy a nők mondják meg. A kérdező preferenciákról érdeklődött. Tudod, mi az a preferencia?


Kérdező, én azt szeretem, ha a férfi megtalálja azt az illatot amit ő is szívesen visel és illik a bőréhez. A kedvenc márkám a CK1 de nem biztos, hogy mindenkihez illik.

2019. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen az alig érezhető mennyiséget preferálom, kb. amit csak akkor lehet érezni, ha odabújok, puszit adok, stb...

Rosszul vagyok (szó szerint), amikor a buszon/vonaton mellém ül egy agyonparfümözött férfi (vagy nő).

Férjem most épp a STR8 Red Code-ot használja, nagyon szeretem az illatát, passzol hozzá.

2019. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bossnak jó illatai vannak. Márka szerint többet nem tudok, de alapvetően az édeskés férfias illatok a nyerők nálam.
2019. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
OldSpice original, minden formában, tudom, nem parfüm de diszkrét és rohadtul vonzó nekem.
2019. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A friss, férfias illatokat szeretem. Az édeskés illatoktól émelygek.

Azt szeretem, ha annyira enyhe az illat, hogy csak egész közelről csapja meg az orromat. Kiábrándító, ha valaki illatfelhőt húz maga után.

2019. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Illatfelho. Budapesten ez a meno.

Ghivenchy: Gentleman, issey miyaki illatai ( a fuszeresek: fekete lapos uveg,feher uveg)

2019. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!