Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mostani 25-30 éves szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani 25-30 éves szűz férfiak, pár év múlva az elhagyott kisgyerekes anyukák önbizalmának hullarablói lesznek?

Figyelt kérdés

Nem adok 10 évet, max 5-öt annak, hogy az ebben a generációban kötött házasságok jó része szétmenjen, és akkor lesz a nagy boom a társadalomban. Sok lesz az egyedülálló elhagyatott anyuka, aki egyrészt anyagi másrészt érzelmi támogatásra is szorul, és muszáj lesz beérnie bárkivel aki hajlandó összeállni vele.

Ezeket a muffokat fogják végül megkapni a mostani siránkozó incelek? Azok a nők, akik most házassági fotókat raknak ki, és happynek tűnik minden, 5 év múlva az (egykori) incelek nyakába fognak borulni?

Egyszer mindennek eljön az ideje, még az inceleknek is...


2019. júl. 29. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen, én meg superman vagyok.
2019. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Ez szinte kizárt.

Egy olyan ember, akinek kapcsolata sem volt soha, nem akarja rögtön más gyerekét is nevelni.

2019. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Egy jó munkával rendelkező nő elváltan kisgyerekkel is fenn tudja magát tartani. Ha lehet, még válogatósabb lesz, hiszen most már nem csak olyat kell találnia aki neki bejön, hanem ki kell jöjjenek a gyerekkel is. Az egyedülléttől már nem fél, tehát nem hajtja a tatár. Azt is tudja, milyen egy rossz kapcsolatban, a szerelem elmúlása után együtt lenni valakivel. Miért kezdene olyannal akivel már az elején sincs szerelem? Nekem magasabbak lettek az igényeim, nem alacsonyabbak.
2019. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Biztosithatlak, hogy egy anyuka sem fog osszeallni bárkivel.

Honnan szeditek rendre ezt a hulyeseget?

2019. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

"aki egyrészt anyagi másrészt érzelmi támogatásra is szorul,"


Te komolyan úgy gondolod hogy a GYIK-es luzerek rendelkeznek ezekkel a Skillekkel. Szerinted minek jönnek ide fel sírni. A normális harmincasok már


1. Foglaltak vagy 2. Elvált / nem akar kapcsolatot.

2019. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Ez már valós jelenség nyugi
2019. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Egy faxt fogx te megkapni a seggedbe, nem egy nőt. Ha 30 évesen nem kellettél a kutyának sem, száz év múlva sem kellesz.
2019. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Bízom benne! Ez az utolsó esélsem dugni vkivel.

alhamdulillah

2019. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
És? Elhagyott kismamák most is vannak. Szóval kérdem én: dugtál ma már? :D na ugye.
2019. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem magamról beszélek nyugi, én nem vagyok incel, 23 éves vékony nőm van nyugi. Csak arról beszélek, hogy a kismamák bizony már nem sok palinak kellenek.
2019. júl. 29. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!