Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek hozzám hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek hozzám hasonló aggszűz, aki számára a nők már egy teljesen más fajt képeznek, annyira nem vagytok velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én 26 vagyok, életemben nem csókolóztam, de ma már el se tudom képzelni, hogy nővel bármilyen szintű interakciót bonyolítsak le. Mondjuk nem is dolgozom még (egyetemre járok), de jelenleg se vagyok kapcsolatban egy nővel még szimpla szóváltás szintjén sem. Persze, ha valami ügyet kell intézni, akkor látom őket, meg olykor kommunikálok velük, de legtöbbször ügyet se vetek rájuk (hideg közöny) és sokszor a szemükbe se nézek, mert már annyira elidegenedtem tőlük. Van köztetek hozzám hasonló?

2019. júl. 26. 00:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Én nőként vagyok így.
2019. júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan én nem vagyok az, de kérdező és késő válaszoló, miért? Miért nem vagytok nyitottabbak kicsit? Vagy valami rossz dolog történt pakereses közben? Vagy mi váltotta ki ezt belőletek? Ne haragudjatok a kerdèsèrt
2019. júl. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Első válaszoló*
2019. júl. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Én elképzelni sem tudom, hogyan lehet úgy iskolába járni, hogy nem váltasz szót az ellenkező nemű iskolatársaiddal és tanáraiddal. Amikor mész a buszon, szendvicset veszel a közértben, még akkor is elkerülhetetlen.
2019. júl. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

"aki számára a nők már egy teljesen más fajt képeznek"


Problémáid egyik fő gyökere szerintem a fenti téves elképzelésből kiinduló gondolkodás.

2019. júl. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyenek (életképtelenek) elég ritkák, de nem akarlak megbántani!
2019. júl. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

26 évesen mit keresel még egyetem, vagy másoddiplomázol? Furcsa a hozzáállásod, úgy tűnik nekem, hogy nem is hiányolod a nőkkel való kapcsolatot. Elgondolkoznék a helyedben, hogy nem vagyok-e homoszexuális.


ha nem, akkor viszont ne nyavalyogj itt, inkább dolgozz magadon: őszintén gondoljad át, hogy mik azok a tulajdonságaid, amik taszítóan hatnak és mit tudnál adni egy nőnek. Az előbbiektől próbálj megszabadulni, míg ha utóbbira semmi jót nem tudsz mondani, hát tanulj valami újat.


Így is mondhatnám: ha nő lennél, te olyan pasit választanál, mint amilyen most te vagy? Ha nem, miért nem? Ezen dolgozz.


Az emberekkel való kapcsolódást gyakorolni kell. Menjél olyan közösségekbe, ahol sok nő van. Kényszerítsed magad a velük való érintkezésre. Ez az egyetlen módja, hogy jobb legyen.

2019. júl. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Miért lennének más faj?

Teljesen egyformák vagyunk. Mind a két oldalon vannak ilyenek, s olyanok. A lányok között is vannak hozzád hasonlóak.

Anyukáddal csak beszélsz? Ha hiszed, ha nem ő is nő.

Bátran beszélgess velük. Előbb utóbb összefutsz azzal aki számodra a nagy ő. Neki is te.

2019. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

"...Mindenki mutogat csak és közben a másikra vár,

Kár,

De nincs itt baj, mert mindenkinek ami jár..."

2019. júl. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"26 évesen mit keresel még egyetem, vagy másoddiplomázol?"


Csak hosszú éveket csúsztam, mert nehezen haladtam a tanulmányaimmal. Nem vagyok okos, most mit mondjak? :D


"Elgondolkoznék a helyedben, hogy nem vagyok-e homoszexuális"


Biztosan nem vagyok, mert azért szexuálisan felkeltik a figyelmemet a nők (míg a pasik jelenléte csak frusztrál), csak amikor az ösztönön úrrá leszek, akkor előjön a racionalitás, azaz belegondolok, mennyire nincs náluk esélyem és utána a pillanat varázsa is elhűl és utána már nem is érdekelnek.

2019. júl. 26. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!