Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de van barátja. Mit tegyek? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lány barátomba, azonban neki van barátja (több éves kapcsolat).

Kaptam már olyan tanácsot, hogy kerüljem, ignoráljam a lányt, ne keressem, ne is beszéljek vele. Ez nem megvalósítható, mivel egyrészt közeli barátom, másrészt iskolatársam is, és a tanulmányaink miatt napi kapcsolatban vagyunk, a találkozás elkerülhetetlen. (Egyébként is úgy érzem, hogy képtelen lennék elengedni őt.) A másik tanács az volt, hogy próbáljam meg "elcsábítani" a barátjától. Szerintem viszont ez sem menne, boldognak látom a barátjával, illetve az én személyiségem nem is olyan, hogy el tudnám csábítani.

Mit tehetnék ebben a helyzetben? Aki került már ilyen szituációba, mit tett?



2019. júl. 29. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Csajozz be. Komolyan, miért olyanra füllik egyesek foga, aki foglalt?

Miért lenne olyan nehéz más lányokkal bulizni és elcsábítani egyet?

2019. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg ha nem lenne kapcsolatban sem nézne másképp rád mint barátra. Legalábbis sztem ritka, ha valaki barát kategória egyszerűen úgy tekintek rá, nem pedig úgy mint akivel kapcsolatban tudnék lenni. Szerintem is ismerkedj másokkal, engedd el ezt a lányt
2019. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Ezért nem kell lányokkal spanoskodni.
2019. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Keress másik lányt.
2019. júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Semmit. :)) Menj el egy prostihoz, jó pénzért eljátsza egy órára, hogy a barátnőd. :D
2019. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Fordított helyzetben mit tennél?
2019. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán lehet úgy szervezni az órákat, hogy ne lehessen kontakt. Vagyis nálumk egyetemen könnyen megoldhatt volt.


Neki te ugyan lehetsz közeli barátja, de neked ő már sosem lesz csak barátsáb. Mindig többet akarsz majd. A barátság nem lehet érv, Mert egyszerűen nem létezik!


Ha netán pedig ő is vonzódna hozzád, akkor nem kell csábítani, mert már elcsábult.


Nyugodtan szét lehet tehát bszni a barátságotokat, mert nem életképes. Vagy leépítéssel, vagy előre meneküléssel. Amelyik neked szimpibb.


A problémáidra pedig ne kifogásolat keress végre, hanem valódi megoldásokat!!

2019. júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehogy lennél képtelen elengedni!

Eleinte nem egyszerű,de túléled. Muszáj meglépned, meg kell vele szakítanod a kapcsolatot annak érdekében, hogy nyitott lehess másra, akit viszont nagyon is érdekelnél.

Ahigyan már írták: te mindig többet akarsz majd. Most sem haverként tekintesz rá, mindig reménykedsz, hátha szakít, hátha összejöttök. A saját idődet cseszed el. Teljesen biztos, hogy ha egyedülálló lenne, akkor sem randizna veled.

2019. júl. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!