Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom legjobb barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom legjobb barátja szerelmes a páromba?

Figyelt kérdés
A párom legjobb barátja szerelmes az én páromba s ezt szemembe is mondta. Ő folyton nyomul, de a páromat nem érdekli, mert engem szeret. Tudja ő is, hogy mi a helyzet s beszéltünk róla, tudja azt is hogy nekem rossz vagyis furcsa. Nem vagyok féltékeny tipus, de van bennem egy frusztráló érzés. Valami megmagyarázhatatlan érzés. Van hogy egész napokat együtt vannak. Hogy fogadjam el, hogyan kezeljem a helyzetet????

2017. aug. 17. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azon a véleményen vagyok, hogy ha a párod tudja, hogy a barátja szerelmes belé, és nem barátként közeledik, az lenne az érett felnőtt viselkedés, hogy megszakítja a kapcsolatot vele. Én ezt a helyzetet így nem tudnám tolerálni.
2017. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kicsit az bonyodalom ebbe, hogy a párom barátjának szinte nincsen senki más barátja csak az én párom. :/ nem vagyok tapló, hogy kisajátítsam, de zavar a helyzet nagyon.
2017. aug. 17. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Ez nagyon nehéz ügy. Alapvetően ez nem beleszólós, tehát a párod azzal és úgy tartja a kapcsolatot akivel csak akarja. Ha legeslegrosszabb esetben esetleg megcsalna (nem feltételezek ilyet róla, ne értsd félre), akkor is legfeljebb szakítani/elválni tudsz. Nekem is meg van erről a véleményem, szóval hidd el megértelek, de ha valamit beszólnál, akkor te lennél a sárkány (részben jogosan). Ezért mondtam, hogy ez egy betonkemény téma.
2017. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen helyzetem, csak itt én voltam az, akibe beleszeretett a legjobb barátja. Amikor párom van akkor nem igazán szervezek vele kettesben programot, bár vele tisztáztam a helyzetet és nem nyomult . Szerintem a pároddal kéne beszélned erről, lehet fel sem tűnik neki mivel állításod szerint ő csak barátként tekint rá, ezért nem gondolja hogy ennyire zavar. Egyébként én is kiakadnék, kérd meg a párod hogy ne szervezzenek kettesben programokat, mert elég megalázó számodra.

25/N

2017. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kapcsolat megszakítását követelni tőle a tiszteletben nem tartása a másik ember további személyes kapcsolatainak, az egész másik ember lényének. Mert hozzá a barátai is hozzá tartoznak. Én mindig azt mondom, hogy amelyik arra kényszerít, hogy válassz közüle és egy másik személy közül, tehát amelyik kényszerít, és ez elé állít, azt ne válaszd, mert birtokolni akar; tehát ez sem jó reakció. Menjél akkor el a pároddal meg azzal a barátjával a párodnak te is; végülis ti összetartoztok; esetleg teelőtted nem szívesen nyílik meg a párod barátja? Hát, nemtom, nehéz eset. Hát akkor inkább ilyen videóhívkodásokat csináljanak; de mondjuk az se olyan jó. Én is féltékeny lennék valszeg. Hát, csak az az egy megoldás maradt; hogy te is menj velük, és akkor minden kapcsolat ápolva marad, semelyik sem veszik kárba, semelyik sem szenved kárt. Másként szerintem ezt így nem lehet megoldani.
2017. aug. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Bár,lehet,hogy a párodat zavarná a féltékenykedés, nyakán vagy vele, mintha ellenőrizgetnéd, de talán meg kéne értenie. Én megértő lennék ilyen helyzetben.
2017. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!