Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda, autista férfi mit tegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda, autista férfi mit tegyen?

Figyelt kérdés

Hogy lehet egy csúnya férfinak valaha barátnője, aki autista is?

Utálom emiatt az egészet, mindenki furcsának tart az autizmus miatt, és úgy is kezelnek.

Ráadásul küldővel se tudok kompenzálni, pedig edzek rég, jó ruhákat veszek, stb, de hiába, ilyen arccal, és született testalkattal a Taigetoszról ledobandó vagyok, nem pedig nőre érdemes.



2019. júl. 30. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

A lelked legyen szép. Sajnálom, hogy ez a helyzet. Nehéz lehet és szerintem mindenki felnéz rád, aki látja, hogy kitartasz.

Eddig sem adtad fel.

Találkoztam a betegséggel még általános iskolában és nagyon szeretetre méltónak ítéltem meg a gyerek, aki sajnos ilyen betegséggel kűzdött.

Csak szerveznek valami közösségi programot a számotokra, nem? 🙂

Esetleg gyűjts esztétikai arcplasztikára?

Hidd el mindenkinek van párja a világban! Csak mindenhez türelem kell.

Kitartás!

2019. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem hasonló adottságokkal bíró nőt keresel? Valószínű él valahol egy autista nő, aki ugyanezt gondolja mint te.
2019. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Alapítson milliárdos szoftvercéget.
2019. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Van egy autista munkatársam, aki egyáltalán nem néz ki jól, és ráadásul még drogozik meg füvezik is, és van barátnője. A barátnője is drogos, valami goa buliban ismerkedtek meg.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy drogos lányt keress, se azt, hogy te magad kezdj el drogozni, csak annyit, hogy van remény.

2019. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Reménykedem :(
2019. júl. 30. 18:33
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha van rajtad plusz súly, akkor ha nem lennel autista akkor se tudnál barátnőt szeretni! Szóval edzél többet és egyél egészségesen. Általában 4-5 év folyamatos tudatos életmód váltás megszokta hozni a remélt célt.
2019. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Láthatunk rolad képed.

Mert lehet,hogy nem is vagy ronda csak önbizalom hiányos.

Lehet ,hogy csak te hiszed magad anak.

Mutadsz magadrol képet?

2019. júl. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék.
2019. aug. 4. 22:32
 9/16 anonim ***** válasza:

Rengeteg autista van aki nem diagnosztizált. Van aki nem is sejti hogy a párja az.

Széles a spektrum hogy kinek mennyire súlyos fokú a státusza.

Úgyhogy ez nem akadálya szerintem a párkeresésnek.

Az hogy arcra nem vagy jóképű, azt lehet hogy csak te gondolod így, mások meg teljesen máshogy látnak téged.

2019. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én nagyon autista vagyok, az a féle, akire mindenki furán néz.
2019. aug. 4. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!