Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz az, ha faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az, ha facebookon ráírok egy lányra aki tetszik? Lányok válaszai előnyben

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják ez nem jó meg ilyenek.. de máshogy hogyan beszéljek vele? Hogy ismerjem meg? Én pl örülnék ha rám írna egy kedves lány, de ahogy hallom a fiúkat inkább letiltják vagy elküldik melegebb éghajlatra.. Mit tegyek ha megtetszik egy lány, de csak facen tudok vele kapcsolatba lépni? :/


24/F


2019. júl. 30. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Írjál rá, sokaknak tetszik, legyezi az egójukat.
2019. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá. Ha te is tetszel neki szerencséd van. Ha nem akkor vagy azonnal tílt vagy nem reagál semmit. Ezeket fogadd el férfiasan .
2019. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi rossz. Számít a jó indítás. Legyél humoros, és rövid! A hosszú nyitólevél gáz, nagyon nyomulós
2019. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejössz neki, akkor lesz esélyed előre verekedni magad a kérők listáján. Nem mondom, hogy lehetetlen, mert én is voltam már befutó több mint 10 közül, de nem 100%, és oda valamit mutatni kell, meg kell fognod a lányt valamivel. Legjobb ha a külsőddel és a belső tulajdonságaiddal egyaránt.

Ha nem megy máshogy, akkor próbálkozni kell a neten.

2019. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, régen én is csináltam ilyet, amikor semmilyen más lehetőségem nem volt megismerni valakit, csak ez. Talán kettő ilyen eset volt, legalábbis ezekre emlékszem. Az egyikből kapcsolat lett, a másikból semmi. Szóval 50-50%. Nagyban függ attól, hogy mennyire nyitott erre az ismerkedésre az illető, de ez is csak akkor derül ki, ha írsz neki. Nincs mit vesztened.
2019. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Igen, gáz. Facebookot soha nem használunk ismerkedésre. 40F
2019. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Gáz. Nem Facebookon kell intézni az ilyesmit. Tudod mi az amit küldesz Facebookon? Spam. Válassz a tinderes lányok közül! 34N
2019. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy már ismered őt, tehát ismerősök is vagytok facen, akkor ráírhatsz. A facebook kapcsolattartásra való.


Viszont ha ő azt se tudja ki vagy, és még ismerősök se vagytok facen, akkor inkább hagyd tényleg!

2019. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha más lehetőség nincs akkor írj rá nyugodtan, de ha nem tetszel akkor nem fog visszaírni. Viszont aki nekem bejön külsőleg annak visszaírok, utána általában azon bukik a dolog, hogy nagyon rossz a személy helyesírása, szóval erre majd figyelj.
2019. júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azt hiszem tudok helyesen írni, ezzel talán nem lenne gond.

Viszont nem akarok sem bunkónak tűnni, sem nyomulósnak..

2019. júl. 30. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!