Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak nagyobbak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak nagyobbak az elvárásaik mint a nőknek már?

Figyelt kérdés

Hát ha itt nézem, sokkal több elvárásokat írnál ide a férfiak. De nekem is nagyon magasan van a léc.

A nők is válogatnak az tény de úgy látom egyre jobban hogy ők valahol jobban esélyt adnak a férfiaknak.

Persze a csak szex az más kérdés mert ott sok úri embernek teljesen mindegy csak legyen valaki akinek van ott lyukja


2019. júl. 31. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Mondj példát, milyen elvárásokról beszélsz.
2019. júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Csinos legyen, okos, törődő, kedves, figyelmes aztán legyen egzisztencia.

Nekem is kB ezek...

2019. júl. 31. 07:53
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Ne legyen kövér, ne legyen csúnya. Ez kb a nők felére igaz. Hosszú távra pedig legyen normális, élhető személyisége.


A legtöbb férfi ezzel boldog lenne

2019. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nőknek meg csak annyi hogy ne csak arra használják és lehessen vele beszélgetni..
2019. júl. 31. 07:57
 5/14 anonim ***** válasza:
4%

Ahogy elnézem milyen randa párok járnak kéz a kézben, nem hinném hogy nagyon válogatnának.

Tegnap is ahogy néztem Budapesten az embereket, mind szép hófehér, dongalábú, borzalmas ruházattal. De hogy baromi elégedett volt mind önmagával, az is látszott.

Az új generáció kineveltjei szerető anukával, ohne apuka.

2019. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

"ők valahol jobban esélyt adnak a férfiaknak."


Hát én pl még nem kaptam esélyt senkitől. Pedig nem vagyok egy ork, meg bunkó sem.

2019. júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Én se kapok esélyt semmire. Talán nem vagyok egy kiköpött jó pasi, de szerintem annyira ronda se vagyok. Az hogy nem vagyok társasági ember, és nem vagyok jó beszélgető partner se, az már más dolog.

Szerintem kedves, törődő pasi vagyok, de ezt sokan leszarják.

2019. júl. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

Attól függ, hogyan értelmezzük a nagy elvárásokat.

A férfiak elvárásai általánosságban: a nő legyen értelmesebb, mint egy krumpli, és legyen elviselhető természete.

A nők elvárásai általánosságban: legyen magas, jóképű, sötét hajú, szakállas vagy borostás, de nem túl szőrös testű, barna bőrű, kék szemű, barna vagy fekete hajú, kigyúrt, gazdag, legyen saját autója és lakása, vigye a nőt évente legalább kétszer nyaralni, abból egyszer a világ másik felére.

A nőknek több elvárásuk van, viszont a férfiak elvárásainak kevesebb nő felel meg, mint fordítva.

2019. júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Kinézet terén igen, belső legtöbbször csak annyi, hogy lehessen rajta uralkodni, ne nagyon legyen saját véleménye.

Sajnos a legtöbb magyar pasinál ezt látom és tisztelet a kivételnek.

2019. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Leírva pár címszót, nem tűnik nagy elvárásnak pár igény. De a valóság mást mutat. Sokszor legalapabb elvárásoknak sem felelnek nagyon sokan.

Aztán az elvárások nagy része szubjektív.

Legyen intelligens. Jó, kinek mi számít elég intelligensnek.

Legyen csinos. Jó, Pistinek a nőiesen telt a csinos, Marcinak meg a 45 kg-os szépség.

Legyen normális. Zoli szerint Jucika normális, János viszont nem bírja elviselni a folyamatos locsogását.

stb...

De ez nemtől független. Belső elvárás kb. ugyanott van. Annyi, hogy a pasiknak fontosabb a külső. De néhány nő hozzácsaphat olyan igényt is, hogy a pasi tudja elvinni a tengerhez nyaralni minden éven, egy hétre.

2019. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!