Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok királylányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok királylányoknak gondolják magukat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy annak, a férfi udvaroljon, hódítsa meg a nőt, mint egy királylányt, hívja meg első randin, legyen több a fizetése, óvja meg minden bajtól, legyen erős határozott ha valami baj van stb.
2019. júl. 31. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem kiskirálylánynak hanem NŐ-nek. És nem herceget várunk, hanem FÉRFI-t, csak sajnos ma már semmi férfiasság nincs bennetek. Annyi mersz sincs bennetek, hogy ti kezdeményezzetek, sajnáljátok azt az 500 ftot kávéra, beéritek gyári munkával nettó 180-ért, ha baj van megfutamodtok. Kinek kellenétek?
2019. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Válaszolj egy költői kérdésre neked a pina vagy a f...kell ? Előbbiért valamit tenni is kell.

Utóbbit megkapd ingyen. Ha nem tetszik válaszd az ingyenes verziót. Gay Romeó meg ilyenek.

2019. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Kérdésedre a válasz: IGEN.
2019. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

A "legyen több a fizetése" igényt kivenném. A többi természetes. Az a baj ha egy pasi ezt nem így gondolja.


Mert egyébként kérdező, mondd már, vajon mi legyen egy nő elvárása?


Nő létemre teperjek egy pasi után, viseljem el ha esze ágában nincs udvariasnak lenni, fizessem én az első randin a számlát, legalábbis az enyémet tuti. Ne álljon ki mellettem, sőt, hagyjon ott éjnek közepén két várossal arrébb, és tojjon a fejemre ha nehézségbe ütközöm és szükségem lenne Rá.

2019. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

1-es férfikènt teljesen igazat adok neked.

Kiegészìtem:

- megelègednek a gyàri melóval 180e,és semmit se tesz,hogy előbbre jusson.

- Szìdja a kormànyt,hogy oldja meg helyette

- Nem tanul nem kèpzi magát

- 30-n túl is 2 diplomàval szobát bérel

- nem akarnak utazgatni

- nincs ambíció,jó az,ahogy van.

- Semmi élmény,szürke sablonos hétköznapi élet, felkelés-cigi-valami meló-haza-sör és híradó meg O1G-zés.


Sajnos egyre jobban látom 20-n éves lányok ilyen olyan projektvezető,ilyen olyan nettó fizu.

- külön lakik 20-n évesen

- utazgat folyamatosan.

Ezt állandòan látom 20-n éves kislsny ismijeim állandòan valahol vannak.

Palik közül sokkal kevesebben,el vannak maguknak otthon,semmi élmény.


Őszintén nő lennék csak magyar palit neee.

Igazad van 1-es.


32F

2019. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Ha mindehhez sznob módon beképzelt, és lekezelő mindenkivel, akkor igen. Egyébként meg a férfinek kell udvarolni.

De ne pasiként tekintsenek a férfiakra, hanem adják meg a tiszteletet, ne csak várják!

2019. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy a hódításnak kölcsönösnek kell lenni. Nem várom el, hogy meghívjanak, de jólesik, viszont a következő körre már simán visszahívom a férfit. Nem kell, hogy több fizetése legyen, de legalább annyit tudjon tenni a közösbe, mint amennyit én tudok. Ne kelljen lemondanom olyan dolgokról, amiket én egyedül meg tudok teremteni magamnak, csak mert neki nincs rá pénze (pl. egy program, vagy egy nyaralás). Lehetnek problémái egy férfinak is, én csak azt nem szeretem, ha valaki folyamatosan panaszkodik, és nem változtat a helyzetén. Ezt egyébként nőknél is nehezen tolerálom, szakadt már meg barátnőmmel is kapcsolatom azért, mert éveken keresztül minden találkozásunk abból állt, hogy panaszkodott, de a kisujját sem mozdította azért, hogy a helyzete jobb legyen.
2019. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom magam annak, de biztos van olyan, aki szerint az vagyok.7


"a férfi udvaroljon, hódítsa meg a nőt, mint egy királylányt,"

Ha tetszek neki, akkor igenis tegyen lépéseket, ha pedig kialakult a kölcsönös vonzalom, én is fogok. A jelenlegi barátommal elhódítottuk egymást.


"hívja meg első randin,"

Én mindig felezni akarom a számlát, a férfin múlik, hogy hagyja-e, vagy sem. Ha meghív, annak örülök, de nem lesz rosszabb a szememben, ha nem tesz így.


"legyen több a fizetése,

Annyi fizetése legyen, hogy el tudja tartani magát, és ne kelljen szűkölködnie. Utóbbira azt értem, hogy tudjon pénzt szánni a hobbijára, pl.


"óvja meg minden bajtól,"

Ha baj van, akkor igen, segítsen vagy előzze meg, de ezt egy értelmes nő is megteszi egy férfiért.


"legyen erős határozott ha valami baj van stb."

Határozott vagyok, és ezt a páromtól is elvárom. Egyikünk se az a tesze-tosza, jaj mi lesz típus.

2019. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Első vagyok. Itt válaszolnék a privátra is. Nem a 180ezren van a hangsúly. Nem is a gyárimelón. A beletörődésen. Azon, hogy nem fektet bele energiát, hogy képezze magát. Megalkuszik, hibáztatja a főnökét, az Orbánt, a világot, de nem tesz semmit, hogy jobb legyen. Ez számomra nem férfias hozzáállás.


Most erre mondhatjátok, hogy a nő is ugyanúgy fejlődjön, tegyen a dolgokért. Ez mindaddig korrekt amíg nem lesz gyerek. Amit annyira akartok ti férfiak is egészen az első telexart pelenkáig amit ki kéne cserélnetek. Olyankor hirtelen baromi nagy férfiak tudtok lenni, amikor részt kéne venni a gyereknevelésben, háztartásban, de ti csak tespedtek a fotelben munka után és bámuljátok a tvt/telefont, mert ti vagytok a nagybetűs DOLGOZÓ FÉRFIAK. Hogy a nő is dolgozik, és nincs ereje fejlődni a munkahelyén az kit érdekel. Bezzeg olyankor mi vagyunk nektek a NŐK, akik majd alátok tesz mindent munka mellett is.


Pl lakik a házunkban egy házaspár. A pasi kedves de töketlen, férfiatlan. Van 2 gyerekük, már a nő is visszament dolgozni. Beszélgettünk, azt mondja nekem a pasi, hogy ő aztán nem fog otthon segíteni meló után semmiben, mert ő ugyan nem lesz PAPUCS.

2019. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Őszintén nő lennék csak magyar palit neee."


Csak cigány pasiból van úgy fél millió legalább.

Zsidók, ázsiaiak, vietnami kínai, román, ukrán szerb,...stb

Mindenki azzal áll le akivel akar.

2019. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!