Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális dolgod az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolgod az hogy szinte nem telik el úgy egy óra hogy ne gondoljak arra hogy nekem nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
És nagyon sokat gondolkodom azon is hogy másnak ennyi idősen már több éves kapcsolatai voltak nekem meg semmi. 19 éves korom óta kezd zavarni hogy nekem nincs párom, de azota csak telnek az évek de egy nővel sem hoz össze az élet. Csak annyi történt hogy össze jött egy kaland egy lánnyal. De kapcsolat nem, sajnos.
2019. máj. 23. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Végül is normális
2019. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg semennyire sem normális, hogy állandóan ezen jár az eszed.

Get a life.

2019. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Nem érdekel ez senkit, hidd el!


Amúgy sipítozás helyett miért nem csajozol? Ennyire ne legyél nyomorult!

2019. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Csapold le a hormonjaid", ha érted a célzást. Utána feleennyire fog érdekelni, vagy akár semennyire sem. Bevált recept.


(Feltéve, ha jól csinálod, szóval nem egy turbómódban előadott, szánalmas bohóckodás)

2019. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz a 20-as éveidet nem pazarlod hosszú kapcsolatokra, hanem építed magad, dolgozol, összehozod a legjobb életet amit tudsz. Utána jönnek maguktól a nők.
2019. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kényszeres gondolkodás az emberiség szokványos, egós elmével azonosult tudatállapotából ered, tehát úgymond "normális", de valójában természetellenes.
2019. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szergej55 ***** válasza:
Akkor rosszul vannak belőve a prioritások. A kaland meg szerintem tré, normális nő úgysem megy ilyenekbe bele, az meg minek akkor?
2019. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel a nyomorod. Lúzer
2019. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!