Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért tanácsolják egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért tanácsolják egy sikertelen pasinak, hogy szedjen fel izmot és lesz barátnője, mikor az semmit nem old meg, hiszen más téren is átlagon aluli?

Figyelt kérdés

Az én esetem erre tökéletes példa. Gyakorlatilag minden negatív tulajdonság jellemző rám, ami egy férfit sújthat: * alacsony vagyok

* sovány kisfiús alkatom van: ugye erre fognak jönni a tippek a kondizás javaslattal csak sajnos a vállam akkor se lesz szélesebb

* a mélyharapásom/mély szájpadlásom miatt raccsolok: voltam már logopédusnál, de egyszerűen anatómiai rendellenesség és az állkapcsomat/szájcsontomat kellene megoperálni, hogy utána legyen értelme a beszédterápiának. Ráadásul még kisfiús/magas is a hangom.

* kisfiús kicsi fejem van (ami ugyebár szintén genetika)

* a péniszem is kicsi (ezt szerintem nem is kell kommentálni)

* a lábfejem 39-es (ez annyira nem lényeges, de sok nőnek szintén férfiatlan)

* az arcom/arcszerkezetem se szép (ezen szinte lehetetlen férfiként változtatni)

* oldalt ritkul a hajam (de legalább előnyös a frizurám)

* béka segge alatt a karrierem: ezt elismerem az én hibám... részben, mert mindig tanulási nehézségekkel küzdöttem.


Hirtelen ennyi. Nos... és akkor jönnek a tippek, hogy gyúrjam ki magamat és attól leszek férfias. Elérnék egy max 75 kilót (a mélységem és az alkatom miatt max ennyi lehetséges) és akkor mi van? Hogyan tovább? Volt értelme? Mekkora előnyt fogok belőle tapasztalni? Fenyegetni fog-e az a sztereotípia a nők részéről, hogy "biztos komplexusos és azért gyúrta ki magát ez a kis görcs"?



2019. aug. 1. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Jó, akkor innentől azt tanácsolom, hogy nőjj 20 centit, legyél arcra jóképű, és beszélj bársonyos bariton hangon.
2019. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Csupa csupa negatív vagy, miért nem érted meg hogy van rajtad férfias tulajdonság, de azt mi nők tudjuk, te nem is veszed észre, csak sorolod a szerinted negatív tulajdonságaidat. Képzeld, tetszett már meg alacsony pasi (velem egymagas), tetszett a kicsi arca, a magas hangja, meg a soványsága is, valamiért férfias volt nekem úgy egybe.

Azt meg végképp felejtsd el, hogy bárki is így gondolkodna hogy "komlexus miatt gyurta ki magát ez a kis görcs". Jesszusom. A gyúrást ne hagyd abba, gondolj bele, micsoda jó alkatod van hozzá? Vékony, mozgékony, semmi felesleg, semmi rengő háj.

2019. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Az segiteni szokott az önbozalmon, eleve csak az hogy vki tesz magaert valamit

Aztan az önbozalom kisugarzik es az vonzo a masik nemnek


Nem egy 160 as, vagy bünronda sracot ismerek, akik dobàljàk a nöket azok meg sirnak utanuk. Ha lehetne feltennem a fenykepeiket.

Van bennük vmi erös pasi belül ami megfogja a nöket.kis dominancia, ez az. Közben az utcan rajuk se hederitenek. De aki a közelükbe kerül azt megtudjàk füzni.

2019. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Légyszi!! Ilyeneket akkor írj, ha már kigyúrtad magad, és nég úgy sem jött össze. Addig annyira elméleti a kérdésed, hogy nincs miről beszélni.


Maga a gyúrás pedig arról szól, hogy önmagadnal tetsszél, egészséges legyél.

Mindez ismerkedési szempontból esztétikailag nem sokat jelent, az önbizalom növekedése miatt viszont nagyonis sokat!


Ha te csajozás miatt akarsz gyúrni, azt felejtsd el! Ez nem így megy...

2019. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Akkor következők a lehetőségeid:


1. Először elkezdesz edzeni ennek azért kell minimum 1 év főleg az esetedben. Aztán ruhatáradat felújítod, egy jó fodrász jót ötletet is tud adni, hogy milyen hajat kéne kipróbálni. És 1 év múlva újra próbálkozol.


2. Élsz tovább ahogy eddig, leteszel arról, hogy barátnőd lehessen, saját magadat fogod szórakoztatni, tanulsz, dolgozol, hobbijaidnak élsz.


3. feladod az életed és leugrasz a hídról.

2019. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Randa ***** válasza:
100%
Hiába az önbizalomnövelés, akkor az lesz az emberek baja, hogy ronda ember miért képzeli jó partinak magát.
2019. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Oké, kérdező, és az előző kérdéseidnél, amelyeknél a gyúrást kaptad tanácsként, visszatartottad a most felsorolt tulajdonságaidról szóló infókat?
2019. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

A testalkatod az egyetlen amin változtatni tudsz. Ha akarsz, de te nem akarsz így a kérdésed felesleges.


Nem biztos, hogy akkor lenne barátnőd, csak egy kicsit több esély lenne rá.

A karriered mennyire a bela segge alatt? Azon lehet változtatni, nem?

2019. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem volt barátnőm sose, de nem is mertem volna próbálkozni senkinél kb 28 éves koromig. Mostanában elkezdtem edzeni és hobbiból boxolni, ami nagyon jót tesz az önbizalomnak és a tesztoszteron szintednek. Öt hónap alatt fogytam kb 20kg-t és feljött pár kiló izom is, ami szintén magabiztossággal tölti el az embert. Úgy döntöttem végre leteszem a jogsit is (autóm van) és ha végeztem utána elköltözök a saját lakásomba. Érdekes módon mostanra voltak már randijaim is (igen, 29 évesen randiztam először életemben húha) és úgy érzem haladok valamerre. Szóval én is azt mondom hogy ez az egész dolog hozzáállás és kitartás kérdése, ugyanúgy mint minden más az életben.
2019. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Szivatásként tanácsoljuk! Mert semmit nem tehetnek az ilyenek hogy kapjanak nőt! Ahhoz újra kéne szuletniük jobb adottságokkal.
2019. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!