Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tanácsolják a nőknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tanácsolják a nőknél sikertelen pasiknak, hogy menjenek prostihoz?

Figyelt kérdés
Szerintem abszolút gáz és igénytelen kategória. Ez ugyanúgy vonatkozik a lakásos prostikra is. Én hiába vagyok 28 évesen is szűz, aki olyan alacsony és ocsmány, hogy soha, egy lánynak sem fog kelleni élete végéig, de nem mennék prostihoz. Amúgy is, szerintem ez egy határozottan rossz pont a lányok szemében (nem mintha az nem lenne sokkal rosszabb, hogy alacsony és ocsmány vagyok). Lányok, ti melyiket választanátok: egy szűz férfit, vagy egy olyat aki prostival veszítette el? (Nem mintha bármikor is eljutnék arra a pontig, hogy egy lány ezt megkérdezze, hiszen az alacsony és ocsmány külsőm minden lányt taszít.)

2015. júl. 31. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem akadnál már le erről a témáról, hogy milyen szerencsétlen vagy? Menj, és növeld inkább a dzsidipít.
2015. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt, ki köti a másik órára kivel vesztette el? Mikor összejössz valakivel a múltat lezárod. Nem kötelességed beszélni róla, és akkor sem muszáj az "igazat" mondani. Lehet ferdíteni. Szerinted az a nő aki sokat alkalmizik elmondja majd hogy volt 3 barátja 12 alkalmija.. ja persze.


A másik meg az hogy rosszul fogod fel a prostival való együttlétet. Amikor férfi létedre kielégítesz valakit, vagy úgy gondolod hogy kielégítetted, jól érezte magát a társad, lehet az házi ringyó, vagy utszéli, amikor kielégítesz valakit akkor tudatosul benned hogy férfi vagy.


Ezt lehetetlen leírni. Amikor ágyból ágyba bújsz annak is részben ez az oka. Részben ez részben meg a "újdonság varázsa".


Csak hogy értsd: Ha 17 évesen aktív nemi életed van sokkal inkább érzed magad férfinak mintha nem lenne aktív nemi életed.


Én 18 éves voltam, lefeküdtem két hirdetős lánnyal.. de nem bántam meg. Azóta volt rengeteg kapcsolatom /alkalmi/ azelőtt a nők is kerültek. Most pedig stabil párkapcsolatban élek.


Ha lenne egy lehetőségem, biztos mindkét lánynak vennék egy jó nagy adag édességcsomagot mert megérdemelnék, a lehető legjobb döntés volt az életemben hogy hozzájuk fordultam. Helyrerázódotott az életem.


Mondhatja bármelyik nő hogy ne menj, nem jó dolog, de a gond az, hogy ugyanúgy ő is elkerülne. Írna itt valaki hogy "ne menj", aztán találkozol vele élőben elmentek egymás mellett és egyből látja rajtad hogy "nem vagy férfi". Ez szerinted megoldás? Ha mész, akkor utána ő is észrevesz. Addig viszont ő sem.

2015. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert ha nem nézel ki jól, úgyse fog szeretni soha egy nő sem, de legalább a szexhiányra megoldás a prosti.
2015. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért mert sokakat átlendített a holtponton. Mi az, higy rossz pont? Mégis ki nem sz...rja le, hogy nem tetszik egyeseknek? Ha meg folyton lekoptatbak, miért akarsz megfelelni az igényeiknek? Amúgy se az a baj, hogy szűz vagy hanem, higy egy nyafogós punci.
2015. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sose gondoltam volna, hogy neked igazat adok előző, de minden szavad igaz!!! :D


Te meg azért menjél BN-hez hogy végre dugjál, b szki, és legyen önbizalmad, legalább egy minimális. És ha az önbizalmad esetleg látszani is fog rajtad, majd nem fordulnak el tőled annyira a nők!


Ezért b+!!!


Az abszolut gáz és igénytelen az a mostani hozzáállásod!

2015. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lékelj meg egy dinnyét ès dugd bele a farkad ha a prostit elitéled nőd meg nem lesz.
2015. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztosan találsz magadnak ha nem vagy válogatós. Ha meg mégsem fogsz egy öreget akit más már bottal sem piszkálna meg.
2015. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném a 4-es válaszomat. Régen természetes volt, hogy a 15-16 éves srácokat elvitték beavatni. Mi bajuk lett belőle? Semmi. A k...rvázás nem rossz dolog, hiszen ha nincs jeved, vagy nem akarsz főzni, akkor bedobsz egy hamburgert. A csajok nagy része szereti fegyverként használni a szexet, ezért ga prostizol, kikapcsolod ezt a fegyvert és ez nem tetszik nékik. Ezért óbégatnak itt habzó szájjal a hasonló kérdéseknél. Amúgy rengeteg nő van aki összejön egy dagadt, igénytelen vagy öreg faszival a pénze miatt. Másik idegeneket cumiznak le a szórakozóhelyeken a belépőért. Komolyan, ők fognak téged számonkérni, higy még cdak gondolni se merj a prostizásra? Higy inkább legyél egy frusztrált varom akibpitizik nékik, miközben le se sz...rtak? Miért akarsz névtelen és arctalan idegeneknek megfelelni? Miért nem arra gondolsz, hogy jogod van dugni és így vagy úgy de megoldod?

Te lélelkben az a kisfiú vagy, aki retteg ha rosszat tesz mert akkor anyu megbünteti. Meg kéne vizsgálni az anyáddal való vuszonyodat. Tuti találnánk érdekes dolgokat.

2015. aug. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

5: Önbizalmat biztos nem adna a prostizás. Betegségeket azonban igen.


7: Kizárt, hogy élne olyan nőnemű lény, aki legalább bottal megpiszkálna engem. Minden nő hányingert kap a külsőmtől.


8: Nem névtelen idegeneknek akarok megfelelni, hanem magamnak. Ez a legfontosabb. Létezik az, hogy valaki igényes önmagára, vannak maga felé elvárásai. Leszarom, mit mond a külvilág, nem ezen múlik.

2015. aug. 2. 11:43
 10/11 anonim ***** válasza:

A prostizásnak számos előnye van:

1. Garantáltan kefélni fogsz.

2. Olcsóbb, mint barátnőt tartani.

3. Ha ronda vagy, akkor is bevállal.

4. Olyan szép csajokat kaphatsz meg, akik amúgy csak a 10/10-es pasikkal állnának szóba.

5. Azt csinálják veled, amit te szeretnél.

6. Nem kell elviselni a hisztijüket.

7. Nem kell azon aggódnod, hogy megcsal.

Ja és prosti alatt ne csak a 4-es út mellett álldogáló riherongyokra gondolj, a neten hirdető lányok teljesen igényesek, higiénikusak és egészségesek, persze ha a megfelelő oldalakon keresgélsz.

2015. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!